« 1 2 3
Autor Zpráva
Lukáš Chmela
Profil *
thingwath: Hodně známých nad tím taky kroutí hlavou, ale už jsem prozkoušel snad všechny varianty a co se týče hrozeb a bugů ze strany indows, jsem vždy napřed ;-). Ale je dost možné že někdy přejdu na linux, nebo windows server ;-)
thingwath
Profil
Lukáš Chmela
Nejde o hrozby a bugy ale o způsob fungování, podpora Windows je ve verzi 2.0 mnohem lepší a podpora vláken určitě také.
jozob
Profil
Nemám slov.
Neotrid
Profil *
jozob

?? nechápu. Proč ? Vyádři se na plno.
Lukáš Chmela
Profil *
Znáte to.. starý dobrý ... Tímhle heslem se snažím alespoň z části řídit a při tom jít s dobou. Nakonfiguroval jsem všechno tak, aby všechno šlo co nejlépe a nehodlám to měnit. Prostě
můj server je můj server. ;-)
Neotrid
Profil *
Lukáš Chmela

Podporuj php 3,4,5 my_sql, postgre_sql, fire, asp, asp.NET, CGI, SSI nabízej tak 50Mb volného místa. Administraci, php_MyAdmina a tvůj Localhost bude stát za to.
Lukáš Chmela
Profil *
thingwath: Myslíš, že kdyby byla druhá verzepro moje prostředí vhodnější, nenechal bych si ji? Už na první pohled bylo zřejmé, že na mém lokálu absolutně nemůže "dýchat". Zkoušel jsem to dlouho a nakonec mi došlo, že to nemá smysl. K mému PC a prostředí se holt lépe hodí první verze. Navíc tahle verze je prý spolu s dvojkou jedna z nejstabilnějších. Nevidím důvod, proč by to měla být katastrofa ;-)
Lukáš Chmela
Profil *
Neotrid: :D jj, neboj. Na to taky někdy dojde. Jak jsem říkal, zatím slouží server jenom pro mne a nad tímhle uvažuji do budoucna ;-). Jinak díky za připomínku. phpMyAdmina už mám taky. Ale pozastavil bych se u toho ASP. S asp neumím, ale mám nainstalované ASP.NET 2.0 jenomže nejsem si jist, jestli poběží no a obyčejné ASP se mi nikde nedaří najít.
Neotrid
Profil *
Lukáš chmela

Tak hledej hledej ;). A dej pozor na licence. S tím serverem to není tak jednoduché ...
Lukáš Chmela
Profil *
Neotrid: Jj, jsem si toho vědom. Děkuji za podporu ;-)
llook
Profil
Hele vole mě je 21, o programování se zajímám zhruba od 12 (atari basic) a teď jsem výrobní dělník. Nechci jít do firmy, kde budu brát trojnásobek toho co teď za desetinásobek přemejšlení a stresu a tak jsem spokojený tam kde jsem a dál se snažím zdokonalovat (k dobrýmu místu mi schází čtyři věci: SQL, praktické zkušenosti, disciplína, abstinence ;( ...), jednou budu vejš.

Je ti 14, řekněme že do dvaceti ještě budeš chcípat ve škole... Ale ten čas (6 let) můžeš částečně využít i užitečně! OOP se neboj, čím dřív s tím začneš, tím snazší to bude a třeba ani nebudeš chápat, co na tom lidem připadá zvláštní a těžký.

Hodně štěstí!
habendorf
Profil
Já jsem starší než llook, umím toho mnohem míň, schází mi také ty jeho 4 věci a ještě asi 40 dalších a zatím taky žiju :o)
gorgeous007
Profil
Ja mám 13 a viem celkom dobre HTML, upravovať java script (vlastné veci - to nie), CSS, PHP (takmer pred rokom som si urobil vlastné počítadlo a podobné veci, teraz robím web, ktorý bude mať pridávanie článkov pomocou formulára a ...) a plánujem skúsiť MySQL.
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0