Autor Zpráva
Vita
Profil *
Ahoj, mohl by mi nekdo poradit? Presto, ze mam v phpinfo zobrazeno, ze je podpora GD knihovny zapnuta - kdyz si dam zjistit verzi, tak je take vse v poradku. Jakmile, ale pouziji nejakou z funkci gd knihovny, Apache hlasi ze ji nezna :-(. Jeste jsem s ni nikdy nepracoval a chtel bych si to vyzkouset. Diky
Vita
Profil *
Poradi nekdo pls.? Nikde na netu se nemuzu docist kde delam chybu :-( v phpinfo gd mam ale nejede zadny z pokusnych scriptů poradte. Diky
Hugo
Profil
A nemas nejakou hodne starou verzi?
Vita
Profil *
Tohle mam v phpinfo
GD Support enabled
GD Version bundled (2.0.28 compatible)
FreeType Support enabled
FreeType Linkage with freetype
FreeType Version 2.1.9
T1Lib Support enabled
GIF Read Support enabled
GIF Create Support enabled
JPG Support enabled
PNG Support enabled
WBMP Support enabled
XBM Support enabled
Vita
Profil *
Hned co se pokusim volat funkci pro vytvoreni kresliciho platna imagecreatetruecolor haze mi to undefined function :-(. Nevim v cem muze byt zakopanej cokl :-)
Vita
Profil *
Pls poradte mam PHP 5.1.4 nevim si rady v cem muze byt problem
Vita
Profil *
To to opravdu nikdo nevi? Vyzkousel jsem vse a dal uz si nevim rady :-(
Vita
Profil *
Funguje vubec GD knihovna PHP5?
VitaZ
Profil
Funguje vubec GD knihovna PHP5?
Funguje... většinou bez problémů.
Zkoušels jen funkci imagecreate? Možná máš nějakou starší verzi GD knihovny, ale v PHP5 o tom dost pochybuji.
Zkus sem dát ten script, možná je chyba úplně někde jinde...
Vita
Profil *
At se pokousim volat jakoukoliv funkci i jen gd_info() tak mi to haze undefined function :-(. Ja uz fakt nevim. GD knihovnu mam 2.0.28 na jejich strankach je verze 2.0.33 ale tu nevim jak z tech instalaci co tam jsou dostat do PHP :-(
Hugo
Profil
Vita

A v phpinfo tu knihovnu opravdu vidis? Pokud ano, tak je to divne.
Vita
Profil *
Jo vidim to co mam v phpinfo tak uz jsem psal drive. Jinak veskera instalace je na Widlovsech. Uz fakt nevim cim by to mohlo byt
Hugo
Profil
Tak to phpinfo hod nekam na web, treba tam bude neco zajimaveho. Takto je to jako vesteni z logru.
Vita
Profil *
Tak jsem to dal na tuhle adresu: http://www.chalupapodboubinem.unas.cz/phpinfo.htm diky za rady
Hugo
Profil
Tak to netusim. Pokud mas tu moznost, zkus pouzit GD knihovnu napr. v perlu nebo v necem takovem. Pokud to nepojede ani tam, tak je chyba v ni.
Vita
Profil *
to bohuzel nemam :-( uz fakt nevim vcem se to mrska :-(. Nekde jsem cet ze se musi ta knihovna kopirovat nekam do windowsu. Kdyz jsem ji dal do C:\Windows\system32 tak to taky nepomohlo. Jestli jeste vite nekdo kamby se co melo zkopirovat poradte. Diky za kazdou pomoc.
Vita
Profil *
Pls.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0