Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ať se snažím, jak se snažím - tak nějaký jednodušší kalendář s možností zápisu událostí ne a ne najít, a pokud je něco v nabídce např. Hotscrispts, tak to se mi zase nepodaří rozchodit. Potřeboval bych nějaký bez požadavku databází. Budu rád alespoň za odkazy.
Lukáš Chmela
Profil *
Bude stačit http://www.google.com/ ? =)
zkus hledat něco jako "php kalendář","zápis událostí dne php","php diář","php calendar" atd atd...
Taky můžeš hledání rovnou omezit na archivy ( .zip,.rar ) - s celými scripty.
Hodně štěstí ;-)
Anonymní
Profil *
To Lukáš Chmela
Zkusím ještě pohledat - prozatím jsem to vyřešil "weblightem" - ale tenhle způsob závislosti mi moc nevyhovuje. Což o to, někde jsou k dispozici kalendáře pěkné, ale jak píšu výše - buď se zaseknu při implantaci anebo je to odvislé od databází. I tak díky za tu odpověď :-)
Lukáš Chmela
Profil *
Nj, prostě to chce jen pořád zkoušet a zkoušet, nic jiného nezbývá...
Případně napsat si vlastní.
Pomocí php scriptu vypsat dny v roce a další php funkcí vytvořit soubor, jehož jméno bude totožné s datem onoho dne. Do tohoto souboru zapsat danou událost a při načtení kalendáře zjistit, zda tento soubor existuje. Pokud ano, zobrazí se odkaz např. Otevřít zápisníček >> a zobrazit soubor, případně povolit editaci jeho obsahu pomocí textarey =)
Anonymní
Profil *
To Lukáš Chmela
Prozatím jsem rád, pokud nějaký php script do stránek naroubuju, natož abych měl nějaký vytvořit :-)
Lukáš Chmela
Profil *
Aha :D tak to řeknu rovnou...
Mno holt učit a učit ;-)
http://cz.php.net/
Všechny PHP funkce a proměnné.
Komentáře uživatelů jsou v ajině, zbytek asi ze 75% v češtině.
Dá se tam toho celkem dost naučit už kvůli tomu, že je to oficiální stránka
výrobce php. Přeji příjemné čtení ( i když třeba ne hned teď ) ;-)
Anonymní
Profil *
To Lukáš Chmela
Učím se, učím se, učím se - leč do tý starší kedlubny to leze nějak pomaleji.
Stránky php?? - absolutně mi nevyhovuje ten mišmaš. Buď to mělo být jen anglicky anebo se měl do toho pustit nějaký tým , který to počeští. Tohle je pro mně nepoužitelný hybrid - překlady programů taky zveřejňuji až když jsem si jist, že je může použít pouze našinec :-)
Lukáš Chmela
Profil *
nj, to je fakt. V mých 12ti letech se člověk učí rychle =).
Je sice fakt, že je v tom trošku binec, ale dá se tam lecčemu naučit. ;-)
nebo si stačí zobrazit plně anglickou verzi =)
Anonymní
Profil *
no jo - tak pro mně připadají v úvahu ruský portály :-)
Lukáš Chmela
Profil *
=)) no tak zkus hledat něco jako ru.php.net nebo php.ru apod ;-) :D
Anonymní
Profil *
cha :-) neboj - i tady jsem si hodil kolečko
Anonymní
Profil *
sam jsem si to upravil na vyhovujici optimalitu ale je to good: dej na Hostscript - NiceCalendar
Lukáš Chmela
Profil *
=) No vidíš, jaký jsi šikula ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0