Autor Zpráva
Meldo
Profil
Viete mi poradit, ako na WinXP nainstalovat pdflib na tvorbu pdf dokumentov? Stiahol som si lite verziu ale nemam sajnu, jak to nainstalovat.
venca12
Profil
Nezkoušel jsem, ale vidím že ještě nikdo nepřispěl, tak střelím od boku.

1) Najděte si soubor php.ini.

2) V něm řádek extension_dir=blabla, kde blabla je nějaký název složky, ve které jsou umístěny vaše php extensions (je to složka, ze které php extensoins načítá)

3) Do této složky nakopírujte knihovnu libpdf_php.dll, pro vaši verzi php. Název jsem tipnul, takže jestli se tak nejmenuje, tak nějakou jinou z instalace.

4) Opět do php.ini, najděte řádky extension=blabla a někam pod ně přidejte další řádek zapsaný zhruba takhle: extension=libpdf_php.dll. U jiné řádky mohou začínat středníkem, ten tam Vy nedávejte, středník znamená komentář a knihovna by se potom nenačetla.

5) Vytvořte si nějaký testovací soubor, například test.php a umístěte do něj příkaz phpinfo();. Ten Vám vypíše parametry vašeho php rozdělené do skupin. Pokud je všechno dobře nainstalováno, jedna z těchto skupin by měla být pdflib.
Meldo
Profil
venca12
Ano. Presne tak nejak sa to instaluje. Akurat ze subor libpdf_php.dll som nikde nenasiel. Stiahol som si pdflib ale ten subor som tam nenasiel. Nebola to ani ziadna instalacka.
venca12
Profil
Aha, tak jsem se dočetl že si pdflib Lite verzi musíš sám skompilovat v MS Visual studiu 6. Zkus někde najít na netu už skompilovanou verzi.
Meldo
Profil
venca12
Aha. To je super.
Meldo
Profil
No tak som to snad nasiel. Este som to neskusal, ale vyzera to dobre. http://gnuwin32.sourceforge.net/packages/pdflib-lite.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0