Autor Zpráva
thegrid
Profil *
dobrej,,,

jde nejak udelat, abych mohl mit galerii, ktera bude nacitat obrazky z nejakych slozek automaticky vsechny v ni, ale abych je nemusel nejak pridavat rucne?

(snad jsem to napsal srozumitelně :-))
Casero
Profil
ani ne??.jako myslíš načítat obvrázky s adresáře??
gaminn
Profil *
Samozřejmě, udělej si funkci, která přečte všechny soubory z adresáře. V každém adresáři, který bude značit jednu galerii bych ještě uchovával jeden soubor (konfigurační), kde budeš mít např. napsán název galerie, popisy fotek, atd.
thegrid
Profil *
no a takze bude nejaky script, kterej zapise cestu vsech souboru automaticky a uloyi je do config souboru v kayde slozce? ja ty soubory(foto) chci vkladat pres FTP. Jinak jak to mam udelat
Qwett
Profil *
$dir=opendir($galerie);
while ($img=readdir($dir)){
if (eregi ("^[[:alnum:]0-9]{1,50}\.[a-z]{1,4}$", $img)) {
$image = join ('',file($galerie."/".$img));
if($image=imagecreatefromstring($image)){
$x=imagesx($image)+15;
$y=imagesy($image)+15;
}
else {$x=800; $y=600;}
?><a href="index.php?galerie=<?echo $galerie?>&img=<?echo $img?>" scrollbars=no onclick='window.open("blank.php?galerie=<?echo $galerie?>&img=<?echo $img?>","okno","width=<?echo $x?>px,height=<?echo $y?>px,menubar=no,resizable=no,left=0,top=0"); return false'><img width=50 height=50 src="<?echo $galerie?>/<?echo $img?>"></a> <?}
}
closedir($dir);

nechtělo se mi to nijak upravovat, přesně takhle sem si to na stranku naprogramoval já...
gaminn
Profil *
Budeš mít složku fotogalerie, a v ní složky, které budou znázorňovat jednotlivé galerie. V každé takové složce budou obrázky + jeden konfigurační soubor (jak jsem psal výše). Z tvé strany pak bude stačit jen vytvořit složku, nahrát obrázky a hned je uvidíš na webu. Nějaké takové aplikace ale seženeš už hotové, hledej.
thegrid
Profil *
jasan, díkes všem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0