Autor Zpráva
JersyWoo
Profil
Testuji pro bouchání zdrojáků Zend Studio. Líbí se mi na něm že má debugger, zdá se mi, že je to lepší řešení než pspad + prohlížeč + eror reporting s 15. Potřeboval bych poradit jak se sním připojit na server(intranet), který mám mountovaný jako vzdálený disk(jsem holt lama). Jde mi o to, abych prostě mohl si načíst adresář jako projekt a při debuggingu používal phpko na serveru(tedy funkčnost sql dotazů, sesion atd..). A pokud by jste někdo věděl o češtině do tohohle IDE tak bych byl taky rád.
Meldo
Profil
Neviem ci to spravne chapem, ale normalne otvoris ten vstavany prehliadac (inak da sa nastavit, ci to bude IE, O, FF alebo nieco ine) a napises localhost a otvori ti to localhost.
Meldo
Profil
Inak mozem Zend Studio len doporucit. Je to asi to najlepsie na php co existuje. Dokonca sa da cez Zend Studio prehliadat DB a mozno aj nejake zmeny robit.
Pilda
Profil
Nevim jestli mám ten samý problém jako JersyWoo, protože se v tom vůbvec nevyznám, ale zajímalo by mě, jak v Zend Studiu krokovat mimo vlastní kód, tzn v prohlížeči (nejspíše tom vestavěném).

Co a jak nastavit?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0