Autor Zpráva
sailgohooo
Profil
zdravim
predstavme si ze mam v image.jpg a chcem na neho nalepit image2.jpg pomocou php , samozrejme..
jak to spravit? bo jak hladam v php.net tak hladam, je tam toho nosa a nevim kere..
dik za odp!
Casero
Profil
sailgohooo
jako na vedle toho??...
Miloš
Profil
sailgohooo
predstavme si ze mam v image.jpg
Nedovedu si představit, že mám v image.jpg – co v něm mám?
Že mám v nějakém obrázku nějaké jpg? Že mám v jpg obrázku něco (nohu, písmeno, filosofii…)? A jak se to tam dostalo?
Nebo to prostě znamená, že mám nějaký obrázek (dejme tomu img.jpg) a to písmeno „v“ se tam připletlo omylem?

chcem na neho nalepit image2.jpg pomocou php
Já bych na to vzal lepidlo; ale ne, bez legrace – jak nalepit? Že je to odkaz, který vede na jiný obrázek? Že jsou dva obrázky napozicované přes sebe? Že je druhý obrázek menší a leží v tom prvním jako v rámečku? Nebo že když se někdo pokusí stáhnout první obrázek, stáhne se mu místo toho druhý?

Myslím, že mám docela bohatou fantazii, ale na tohle nestačím. Zkus tu otázku trochu přeformulovat a pokud možno používej diakritiku (mně třeba docela trvalo, než mi docvaklo, že nosa nemá nic společného s nosem, ale že je to noša).
PP
Profil *
Myslím, že chceš asi zlúčiť dva obrázky do jedného. Ak áno je na to funkcia v php imagecopymerge ( resource dst_im, resource src_im, int dst_x, int dst_y, int src_x, int src_y, int src_w, int src_h, int pct). Viac v manuále.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0