Autor Zpráva
koko
Profil *
zdravim, tenhle skript mi nevypise poslednich 25 udaju v DB ale 25x tu prvni, nevim si s tim rady :(
Byl bych moc vděčnej někomu kdyby mi pomohl....
// vypsání příspěvků
echo "<table cellpadding=1 cellspacing=1>\n<tr><td width=50></td><td></td></tr>\n";
$query = "SELECT uzivatele.uziv_jmeno,obsah,uzivatele.chatclr,komu,k.uziv_jmeno AS komujm FROM chat left join uzivatele on chat.autor = uzivatele.uziv_jmeno left join uzivatele AS k on chat.komu = uzivatele.uziv_jmeno WHERE komu = \"$_SESSION[uziv_jmeno]\" OR autor =\"$_SESSION[uziv_jmeno]\" AND room = \"0\" order by datum desc limit 25";
$posts = mysql_query($query);
echo mysql_error();
echo "$_SESSION[roomid]";
while ($post = mysql_fetch_array($posts))
if ($post["uziv_jmeno"])
if ($post["komu"])
if ($post["komu"] == $_SESSION["uziv_jmeno"])
// příchozí šeptání
echo "<tr><td style=\"color:{$post["chatclr"]}\" colspan=2><b>Soukromá zpráva od:{$post["jmeno"]}:</b> {$post["obsah"]}</td></tr>\n";
else
// odchozí šeptání
echo "<tr><td style=\"color:{$post["chatclr"]}\" colspan=2>Odeslána soukromá zpráva pro <b>{$post["komujm"]}</b>: {$post["obsah"]}</td></tr>\n";
else
// běžná zpráva
echo "<tr><td style=\"color:{$post["chatclr"]}\"><b>{$post["uziv_jmeno"]}:</b></td>< td style=\"color:{$post["chatclr"]}\">{$post["obsah"]}</td></tr>\n";
else
// systémová zpráva
echo "<tr><td colspan=2>", "{$post["obsah"]}</td></tr>\n";
echo "</table>\n";
koko
Profil *
ted mi to zas nevypisuje nic :( predtim to vypisovalo furt to prvni protoze datum bylo NULL
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0