« 1 2 »
Autor Zpráva
alex
Profil *
Prosím může mi někdo pomoct.
Mám formulář, který návštěvník vyplní, opíše kontrolní kód (proti SPAMU) a dá odeslat....pak tam je kontrola když je kód v pořádku tak je akce na odeslání toho co vyplnil na můj mejl a na obrazovku to vypíše že se to odeslalo. Když ten kód není stejný tak to vypíše na obrazovku chybu že kód není stejný.To ještě není problém.Ale problém nastane v okamžiku kdy je kód správný a e-mail se odešle tak to vypíše že byl odeslán ale ještě před to to napíše tohle:
Warning: session_start() [function.session-start.php]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/free/ic.cz/x/xxxxx/root/www/index.php:7) in /home/free/ic.cz/x/xxxxx/root/www/verification.php on line 7

(verification.php - to je dokument kterej obsahuje skript na odeslani a kontrolu kodu) na 7 řádku toho dokumentu je "session_start();"....to mu evidentně vadí, tak jsem to smazal ale pak se to neodešle.....prosím HELP co s tím (jsem začátečník).
(tam jak je ta cesta k tomu verification.php a tomu index.php:7 tak jsem prepsal ty cesty na "x" aby ste se nepodivali na muj web a nesmali se mi)
nightfish
Profil
pred session_start() nesmí být žádný výstup (tzn. žádné echo, žádný text mimo <?php ?>, ...)

prostě RTFM
WertriK
Profil
(verification.php - to je dokument kterej obsahuje skript na odeslani a kontrolu kodu) na 7 řádku toho dokumentu je "session_start();"

To session_start dej na první řádek.
alex
Profil *
pred tim session_start(); neni nic jen toto "<?"
takhle vypada začátek:
<?

session_start();
$submitter = $_POST['submitter'];
$kkod_input = trim($_POST['kkod_input']);
$kkod_input = strtolower($kkod_input);
$kkod_session = $_SESSION['kkod_session'];
$kkod_session = strtolower($kkod_session);
$jmeno_prijmeni = $_POST['jmeno_prijmeni'];
$uzivatelske_jmeno = $_POST['uzivatelske_jmeno'];
$heslo = $_POST['heslo'];
$email = $_POST['email'];
$jiny_text = $_POST['jiny_text'];

if(isset($submitter)) {
if ($kkod_session != $kkod_input) {

atd.
alex
Profil *
WertriK
No to nepůjde....když já mám před tím skriptem ještě začátek tabulky a za skriptem konec tabulky
alex
Profil *
tak pockat :-D az ted mi to docvaklo....to jako v tom dokumentu nesmí být před tim:
<?

session_start();
$submitter = $_POST['submitter'];
$kkod_input = trim($_POST['kkod_input']);
$kkod_input = strtolower($kkod_input);
$kkod_session = $_SESSION['kkod_session'];
$kkod_session = strtolower($kkod_session);
$jmeno_prijmeni = $_POST['jmeno_prijmeni'];
$uzivatelske_jmeno = $_POST['uzivatelske_jmeno'];
$heslo = $_POST['heslo'];
$email = $_POST['email'];
$jiny_text = $_POST['jiny_text'];

if(isset($submitter)) {
if ($kkod_session != $kkod_input) {

atd.

nic ??? nesmí tam být začátek tabulky ???
nightfish
Profil
alex
ne, nesmí tam být žádný výstup

a nebo druhou možností je použít output buffering
http://cz.php.net/manual/cs/function.ob-start.php
alex
Profil *
a když to použiju to "output buffering" tak to pak myslíš bude fungovat ??? a budu moct mít před skriptem tabulku začátek a za skriptem konec tabulky ?
WertriK
Profil
alex
Když to použiješ, tak to bude ok.
alex
Profil *
WertriK
Mno....narazil jsem na jakejsi problém.....že tomu moc nerozumím ale stejně na to kašlu.Udělám to pomocí iframe a do ty tabulky vlozim iframe s načítaným tim formulářem....pak před skriptem nic nebude :-)

Všem děkuji za Váš čas, ale co jste mi poradili tak to nechápu :-)
venca12
Profil
Na output buffering se vykašli, udělaje to prostě takhle: na začátek dokumentu (na úplný začátek, zapomeň na nějaké tabulky anebo podobné hovadiny) napiš tam <?php session_start(); ?> a je to vyřešený. Nic před tím nesmí být, viz. RTFM, ale to jsi si určitě už přečetl. That's all.
alex
Profil *
venca12
:-) to je geniální...máš pravdu že to RTFM jsem si nepřečetl....přišlo mi to nějak moc dlouhý :-) ...... tak na iframe kašlu.....dám tam to co si mi poradil....snad to bude chodit...Díkes
venca12
Profil
ne to neni genialní to je absolutní základ php, to je elementární znalost a to že napíšeš, že jsi něco nečetl, že ti to přišlo nějak moc dlouhý není veselý, ale k nasrání. Btw. když ti tady pět lidí napíše, že před <? nesmí být nic a ty pod to napíšeš, jestli tam jako nesmí být začátek nějaké tabulky, tak to je taky k nas... Btw. jestli ti dělá problém přečíst si pár vět o php, možná by jsi se měl věnovat něčemu jinému, třeba hraní počítačových her, tam mozek tolik nepotřebuješ, kódování v php zjevně není nic pro tebe.
alex
Profil *
hele nechci se tu hadat ! Proste jsem to necetl (tecka). Základy PHP nemám....mám základy Javy a to je trochu podobný. Pár vět o PHP jsem si už přečetl. Hraní počítačových her mě nebaví. Věnovat se ničemu jinýmu nebudu protože tohle mě baví. HTML a XHTML a CSS mam v malicku....snazim se ucit i PHP ale lidi jako ty se mě od toho snaži odradit ale to se jim (vam) nepovede. I ty si jednou začínal !
alex
Profil *
NAZDAR.Loučím se s váma.Radši si nechám poradit jinde než abych musel poslouchat neco v tom smyslu ne bych mel delat neco na co nepotrebuju mozek. Coz beru jako urazku.
venca12
Profil
jo zacinal, ale nevzpominam si, ze kdyz mi nekdo neco poradil, tak ja jsem mu na to odpovedel, ze to nechapu a to co mi radil jsem ani necetl
gaminn
Profil *
alex
Zkus si nechat poradit jinde, bude to tak lepší, chováš se jako buran a tady tvoje chování rozhodně chybět nebude. Pochybuju ale, že jinde se dočkáš rozdílných reakcí na svoji "žádost" o radu. Tvoje věta "RTFM jsem si nepřečetl....přišlo mi to nějak moc dlouhý" je opravdový unikát.
alex
Profil *
gaminn
Tak si ten unikát vystav někde a tlem se tomu od rána do večera.Chtěl bych vidět tebe v mý pozici.Určitě by sis to RTFM přečetl když by si pod svým dotazem už měl jinou odpověď a na ní reagoval a diskuse běžela dál.
Casero
Profil
RTFM přečetl
loool víš cos napsal - překlad: přecti si sakra manual přečetl :-D, lol
nightfish
Profil
Casero
přiběhneš k otázce, ve které vůbec netušíš o co jde a vyjadřuješ se bez znalosti kontextu... zkus se nad sebou zamyslet...
Casero
Profil
nightfish
teda omlouvám se...du si stoupnout do rohu a du pikat..ale toto tema sleduju už od začátku, takže trochu ten kontext znám...ale toto mi prostě nedalo...prostě mi to přišlo směšný, za to nemůžu..ale příště už se to nestaane i když tady bude sebe větší blbost :-D
gaminn
Profil *
alex
Nevím, jaké teorie tady rozvíjíš ohledně čtení a nečtení manuálu (RTFM = Read The Fucking Manual), vím ale určitě, že jsou nemístné. Pokud řekneš, že manuál číst nebudeš, tak co čekáš? Že to někdo udělá za tebe? Manuál je ta nejzákladnější věc, kam se dívám, a pokud se jím ani po výslovném doporučení nehodláš zabývat, tak je vidět, že ty, kteří ti radí, jenom ignoruješ.

Nechci být žádný moralista, ale tobě prostě chybí základy slušného chování. Předchozí výklad jsem tedy asi udělal místo tvých rodičů. Zkus je teď poprosit, aby ti dopověděli ten zbytek, slušné chování se občas vyplácí.
alex
Profil *
Casero
Běž si dělat pr*el z plastelíny a ne ze mne.

gaminn
Základ slušného chování ??? Zrovna ty mi něco o tom říkej.Ty jsi mi začal naznačovat že se do php nemam vubec sr*t a že mam dělat něco u čeho nepotřebuju mozek.Tak pak nevídím důvod proč se mám já chovat slušně!
nightfish
Profil
Tak pak nevídím důvod proč se mám já chovat slušně!
Mamííí, Pepíček mi rozšlapal bábovičku, takže já mu teď rozšlapu ty jeho.

K tématu i k chování některých diskutujících už bylo řečeno dost, takže bych poprosil moderátory o uzamčení...
alex
Profil *
Jo jasny.Prosime moderátory o uzamčení, aby se tu už nemohli ostatní diskutující navážet do toho co mám dělat a do mého chování a do mé češtiny ! (prostě jste všichni hvězdy a ti co se ptají tak jsou úplný nuly a nic neumnějí a můžou se urážet protože toho vědí míň než ti v oboru znalí)
gaminn
Profil *
alex
Kdybych to nebyl já, tak řeknu, že na tohle se snad ani nedá reagovat. Co věta, to perla.

1) Ten, kdo ti naznačoval, abys radši dělal něco jiného než PHP, když se neumíš vypořádat s radami, které ti druzí dávají, jsem nebyl já. Ty prostě odmítáš číst cokoliv, že? A navíc - co jiného bys čekal, že dostaneš za odpověď, když výslovně řekneš, že tě obtěžuje čtení manuálu? Myslíš, že tě bude někdo znova uctivě prosit, jestli bysis ten manuál opravdu nepřečetl?

2) "Tak pak nevídím důvod proč se mám já chovat slušně!" - Ano, ten důvod ti ještě nedošel. A nečekám, že by to tam v brzké době naskočilo.
djlj
Profil
alex
Nevím, co se vztekáš, měl sis přečíst ten manuál, že tam vše napsané, česky ;).
gaminn
Profil *
prostě jste všichni hvězdy a ti co se ptají tak jsou úplný nuly a nic neumnějí a můžou se urážet protože toho vědí míň než ti v oboru znalí
To snad není ani možný. Copak tě tu někdo uráží? Ty nemáš absolutní ponětí o významu většiny příspěvků, které byly napsány.
alex
Profil *
djlj
Ten manuál jsem si nepřečetl z jednoho prostého důvodu.Když jsem si četl příspěvek kde byl odkaz na manuál tak pod ním již byl další přispěvek.Tak jsem tomu RTFM (v tu dobu jsem ani nevědel co to je) nevěnoval pozornost a přešel jsem ten příspěvek a zabýval jsem se tím příspěvkem pod ním.Až pozdějic jsem si to RTFM otevřel a přečetl....pak když jsem se vrátil z5 do diskuse tak už tam byl přispěvek:

...jestli ti dělá problém přečíst si pár vět o php, možná by jsi se měl věnovat něčemu jinému, třeba hraní počítačových her, tam mozek tolik nepotřebuješ, kódování v php zjevně není nic pro tebe

tím to všechno začalo....v tu dobu co jsem to četl tak jsem to RTFM už mněl přečtené (tečka) Domluvil jsem.
alex
Profil *
gaminn
venca12 mi řekl:
možná by jsi se měl věnovat něčemu jinému, třeba hraní počítačových her, tam mozek tolik nepotřebuješ, kódování v php zjevně není nic pro tebe

kdyby ti tohle někdo napsal tak by si to nebral jako urážku ??? pochybuju
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0