« 1 2
Autor Zpráva
nightfish
Profil
alex
vytrháváš z kontextu, celé to je
jestli ti dělá problém přečíst si pár vět o php, možná by jsi se měl věnovat něčemu jinému, třeba hraní počítačových her, tam mozek tolik nepotřebuješ, kódování v php zjevně není nic pro tebe,
což je věta, se kterou naprosto souhlasím a za urážku bych ji rozhodně nepovažoval...

v tu dobu co jsem to četl tak jsem to RTFM už mněl přečtené
v tom případě stačilo napsat něco ve smyslu, žes to celé přečetl a pochopil, nicméně pořád netušíš, co s tím
a ne nás začít obviňovat z toho, že ti nechceme pomoct a jsme na tebe zlí...
djlj
Profil
alex
Ne, prvně si napsal, že se ti to nechce číst, tudíž celá tady ta „spoušť“ je tvůj problém a na uživatele, kteří ti radili, útočíš neprávem.
venca12
Profil
Jo to s tim věnováním se něčemu jinému jsem psal já. Prostě me lehce rozrušil alexův příspěvek "nečetl jsem", většinou mě tyhle příspěvky rozrušují, teď jsem se uklidnil a říkám, serte na to chlapi, při čtení tohodle flame se mi mlží sklíčka na brýlích.

Alexi, tou větou jsem se nechtěl nad nikoho povyšovat. I když se to někomu bude zdát divné a je těžké tomu uvěřit, tak ani já nejsem dokonalý a nevím všechno :-). Jak jsem ale napsal, když mi někdo s něčím poradí (a není to zrovna zcetsný peta), tak si vážím jeho času (možná protože si dost uvědomuju cenu svýho času, který bych mohl zabíje užitečnější činností, než sezení u kompu) a nedovolil bych si mu napsat, že jsem radu v jeho odkazu nečetl, protože mi přišla dlouhá, nebo protože jsem zrovna neměl náladu něco číst (a přitom ho žádám o radu, sleduješ ten paraox?)(znovu opakuji, pokud se zrovna nejedná o petu, jehož odkazy jsou absolutně zcestné).

Ale jinak nechme toho, blíží se sedmá, čas jít na pivo.

To zamčení diskuse není špatný nápad.
gaminn
Profil *
alex
Jak bych reagoval já, to nemusíš řešit. To, co se zde řešilo, byla tvoje ignorace rady. Tím bych to už ukončil.
alex
Profil *
Co takhle kdyby jsme toho nechali ? Uznávám svoji chybu že jsem si to RTFM mněl přečíst hned a když už jsem si ho přečetl tak jsem vás o tom mněl informovat.

djlj
ja jsem nepsal že se mi to nechce číst ale přišlo mi to dlouhý tak jsem se s tím nezabýval a reagoval na další příspěvek...pak až jsem si to přečetl, ale to už tam byl ten (pro mne furt urážející) příspěvek, kterým se snažil dotyčný naznačit že jsem bez mozku a že se nemám montovat do něčeho, čemu nerozumím

Všem, které jsem v tomto topicu jakkoliv urazil či ponížil se OMLOUVÁM.Příště budu vše číst hned.
Bez mozku nejsem.Do php se budu montovat do té doby, dokud s ním nebudu na takové úrovni jako jsem v HTML, XHTML, CSS a Flashi.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0