Autor Zpráva
reno
Profil *
Ahoj lidi jsem uz zoufaly prolezl jsem kde co i navody na netu jak to vlozit a furt to nejde !! mam script php asi o 4 souborech php Index.php.show.php atd jedna se o chat ale nevim jak ho vlozit do stranky aby fungoval pouzival jsem i podle navodu vlozit do tdrojaku include ale nevim kde a kdyz to tam dam tak to stejne nejede pls HEEEELP
Alphard
nějaky_soubor.php:

<?php
include "script.php";
require "script.php";
?>

podrobnosti na:
http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=252
Casero
reno
to je těžký se ptáš na celkový php prostě mezi<? ?> vložíš php skripty..ale když si přečteš třeba www.linuxsoft.cz serial o php budeš moudřejší
djlj
reno
Soubor musí mít příponu php.
reno
Profil *
mam 4 soubory php jedna se o chat form.php index.php show.php a head.php + slozka data prázdná
když vytwořím stránku v dreamweavru 8 a chci tam vložit php tak si nevim rady je tam sice tlacitko include ale kdyz to tam vložim a pak stranku ulozim a nahraju na web tak chat nejede . akorat kdyz tam kliknu tak mi to hodi download ten php script pls jak ten hromsky chat rozchodim ??? icq nebo tady divam se tu kazdou chvilku díky moc za radu jsem fakt v tomhle hrozna lamka :-)
renoalf
Profil *
jo to icq 278206519
gaminn
Profil *
Tvůj hosting nejspíš nepodporuje PHP.
renoalf
Profil *
ale jo podporuje mam to na web zdarma mam tam php emailit na odesilani emailu ten sem rozbehl lehce byl u toho config soubor ale ty 4 soubory nevim ktery tam dat 1 atd a nebo jestli je tam mam dat vsechny vube nebo jen index
renoalf
Profil *
ted lustim ty odkazy zkusim to podle toho ale mc si nedavam nadeji pokud by si nahodou vedel o nejakem scriptu na chat lehkem pls povez
Anonymní
Profil *
btw: stránka, v níž je vloženo <?php include ... , se musí jmenovat něco.php, nikoliv něco.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.