Autor Zpráva
zbystr
Profil *
Zdravim,
nacitam XML soubor, ktery nema priponu XML, ale php. Zde je prvni problem, jelikoz pres domDocument->load to nejde ... jelikoz nezkompiluje php.

Toto jsem resil pomoci fnc file, kdy jsem si nacetl z kompilovany php soubor. Je pravdou, ze jsem musel zadat celou adresu /tedy i s domenou/ aby se mi obsah zobrazil zkompilovany ..... toto nevidim jako dobre reseni

2 vec je, pokud by se to resilo jinak nez pres fcn file, bylo by mozne mu predat $_POST[]? na zaklade POST se generuje XML. Slo by to resit i pres GET, ale radsi bych to pres POST.

Diky za jakykoliv namet
ZbySTr
tiso
Profil
zbystr
Ešte raz - o čo Ti ide?
zbystr
Profil *
ok,
nacitam XML do DOMDocument.
XML je generovane pomoci PHP souboru, ale ne do externiho ale rovnou .... to znamena treba zobrazXML.php

Pokud bych pouzil domDocument->load(zobrazXML.php), tak to nejde, jelikoz mi to nezkompiluje, nacita zdrojak. Resil jsem to pres fcn file (viz. hore). .... Toto reseni se mi nezda nejak dobre ... takze zda nemate lepsi.

Druha vec je, ze bych potreboval tomu zobrazXML.php predavat POST, coz v teto kombinaci s file netusim jak. Resim to prozatim pres GET ...domDocument->load(zobrazXML.php?id=......), ale to nechci ...
zbystr
Profil *
tu druhou vec neres, ted jsem si toho vsiml, ze to delam zbytecne slozite ...
tiso
Profil
Buď použi to ukladanie do súboru, alebo ten zobrazXML.php prerob na funkciu s returnom a použi DOMDocument->loadXML()
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0