Autor Zpráva
krteczek
Profil *
Databáze mi při vkládání dat vrátila chybu:
Column count doesn't match value count at row 1
je nově založena a nejsou v ni žadne data...
co s tím??
krteczek
krteczek
Profil *
jo a ten samý skript mi běhá na lokále bez problému, tento problém se mi vyskyt na wz
krteczek
Leo
Profil
Pocet sloupcu neodpovida poctu hodnot? Ten sql dotaz je jaky? INSERT? Pak mate na lokale a na wz jinou tabulku, nebo jiny dotaz, Leo
krteczek
Profil *
Díky Leo.. ÷) měl jsem špatnou tabulku... jsem si neuvedomil že jsem přidával sloupce a na lokále to opravil, ale na wz ne... po nahrání aktualizovaného skriptu vytvářejícího tabulku mi to už fachčí...
krteczek
Leo
Profil
Idealni postup je export jedne databaze a import do druhe, Leo
krteczek
Profil *
Leo díky. v tomhle případě se jednalo jen o testování , v databázi byly jen nesmysly zhruba odpovídající do budoucna vkládáným datům takže jen mažu a vyrábím tabulky kdykoliv potrebujicokoliv overit. až anstane problém s importema exportem duležitých dat budu to řešit... ted mne čeká sekce s opravou vkládáných ůdajů, to bude makačka... ještě nevím jak to udělám po stránce logiky... asi se na to logicky vys... a nechám to na ráno :o)
ještě jednou díky a dobrou noc... (dnes už snad nebudu otravovat)
krteczek
Natan
Profil *
Díky lidi! Mám ten samý problém a teď už vím, že je to chyba mySQL tabulky! BTW taky na WZ! ;-)
Leo
Profil
To neni chyba tabulky, nic takovyho neexistuje, u skriptu je to vzdycky chyba programatora :-) Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0