Autor Zpráva
Juri
Profil *
Prosím o radu... Nainstaloval sem si AppServ, všechno sem rozjel jen se nemůžu pomocí mého skriptu přihlásit k SQL databázi??

Používám tento kód: MySQL_Connect($server_sql, $login_sql, $heslo_sql);

Stále mi to hlásí tuto chybu: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\www MOWIS\vysokotlake_e.php on line 373

Nevím v čem je problém, protože jméno, heslo i server mam určitě zadané správně??? Díky za rady!
nightfish
Profil
Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO)
Nevím v čem je problém, protože jméno, heslo i server mam určitě zadané správně???

Nemáš. V prvním řádku to píše, že se přihlašuješ bez hesla... takže být tebou zkontroluju obsah proměnných $login_sql a $heslo_sql
Juri
Profil *
ja sem to uz kontroloval a zkousel sem to tam napsat i rucne... chyba musi byt v necem jinem ale mne nenapada v cem?
gaminn
Profil *
Jseš si jistý, že se třeba nesnažíš přihlásit do db dvakrát, přičemž se zabýváš jen tím správným přihlášením a někde v souboru (konkrétně na řádku 373) máš připojení ještě jednou?
Honza Široký
Profil
Nejsem sice na mySQL odborník, ale zkusil bych nainstalovat ODBC driver pro mySQL když se přihlašuješ jako uživatel ODBC. http://dev.mysql.com/downloads/connector/odbc/3.51.html
nightfish
Profil
mám dojem, že login ODBC používá mySQL standardně, když mu žádný nezadáš (ale to je jen spekulace - kdyžtak potvrďte nebo vyvraťte)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0