Autor Zpráva
Casero
Profil
moc se v tm nevyznám jaký je mezi nimi rozdíl při výběru hosting, co mám zadat??...
Casero
Profil
kdyžtak nějaký čtení, prosím v češtině
gaminn
Profil *
Co máš naprogramovaný v PHP 4, mělo by jít bez větších problémů na 5. Pětka má samozřejmě nějaké nové vlastnosti, třeba zásadně změněný OOP model. Já jsem už přesedlal na pětku, právě kvůli zmiňovanému OOP.
gaminn
Profil *
Jinak - manuál není tvůj kamarád? http://php.net/manual/en/faq.migration5.php
Casero
Profil
gaminn
no bohužel moje anglkičtina není moc slavná...ale dík to info že by tam mělo jet totéž mě uspokojila dík
gaminn
Profil *
Casero
Problémem by mohly být třeba nově zobrazované notice, které php 4 neháže, ale v php 5 už ano.

Student a neumí ani jeden světový jazyk - angličtinu nebo francouzštinu? No to to...;)
Casero
Profil
gaminn
Student a neumí ani jeden světový jazyk - angličtinu nebo francouzštinu? No to to...;)
...jako sice se učím už 8 let ajinu, a ted od střední i něminu, ale prostě ten manual moc nechápu, je to něco jinýho číst manuál, a pohádku v ajině
koudi
Profil
Manuál je taky taková pěkná pohádka před spaním :)
Casero
Profil
koudi
hmm..prostě s nejsu jistej v amnualu, taky v pohadce si domyslíš většinu co neznáš v manualu to nejde, tam potřebuješ každý slovo, vím že je slovník ale i tak..
tiso
Profil
Technická angličtina a číta lepšie ako text, v bežnom texte totiž zlyháš na slovnej zásobe, technické termíny sa často preberajú bez prekladania a jediné čo potrebuješ ovládať sú slovesá. Príklady vysvetlia to čo Ti nie je jasné...
Casero
Profil
tiso
OK...dobře, no...ale občas příklady nesou, nebo sou nepochopitelný, a text to pak špatně vysvětlí...ale to je ejdno, jestli už nikdo nemá nic k rozdílu php4 x php 5???.. nebo třeba kdybych chtěl vytvářet v php 5, tak je to totéž jako php 4 jen na nové fce, nebo tak, ž jO??
mila
Profil
no bohužel moje anglkičtina není moc slavná...ale dík to info že by tam mělo jet totéž mě uspokojila dík
Pokud to myslíš s programováním vážně, tak ti nezbude nic jiného, než se "manuálovou" angličtinu naučit. Jde to docela rychle...
Já třeba spíš přečtu manuál, než pohádku:)
Casero
Profil
mila
:-D hele proč se tady rozebírá moj angličtina a ne to na co sem se ptal???... a je na to naučení manualove ajiny nějakej tahák??
Anonymní
Profil *
http://slovnik.seznam.cz ;) N'joy
djlj
Profil
a je na to naučení manualove ajiny nějakej tahák??
Slovník.
Casero
Profil
Anonymní
djlj
:-D tahák, slovníku mám plnej byt jen je to makačka otvírat a hledát každy druhý slovo...
gaminn
Profil *
Casero
No tak vidíš, právě jsi dostal tip na skvělou novinku - na užívání internetovýho slovníku.
Casero
Profil
gaminn
OK...začnu si číst ang. manuál...no asi počkám až na dlouhé zímní večery....:-D
tiso
Profil
Casero
Tvoja angličtina sa tu rozoberá preto lebo si nezadal pochopiteľne otázku... z toho Tvojho:
moc se v tm nevyznám jaký je mezi nimi rozdíl při výběru hosting, co mám zadat??...
len môžem hádať čo chceš vedieť, ale na:
no bohužel moje anglkičtina není moc slavná
sa reaguje veľmi ľahko...
Casero
Profil
tiso
ja vím..vždyt sem ted sám pokecal, a dokecal na toto tema...a teda OK prostě hledám hosting, a často je na výběr php 5nebo php 4 a ta se ptám jaký je mezi tím rozdíl, lépe řečeno já sme nikdy nerozlišoval jestli dělám skripty v php 4 nebo 5, proto ani nevím jestli mužu dát php 5...už je to srozumitelné???..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0