Autor Zpráva
xsigik
Profil
Mam takovou navstevni knihu, kde vyuzivam rekurzivni funkci pro vypis prispevku (coz ve Fasttemplate nejde). Asi je to prasarna, ale slo by nejak vyparsovat celou funkci? Me se to teda nepovedlo... neco ve stylu:
$tpl->assign(array("DISKUSE" => diskuse() ));
Joker
Profil
Jestli jsem to dobře pochopil, mohl byste použít nějakou proměnnou, do které byste si ukládal kód a pak jí předhodíte tomu assign()
Já pokud potřebuju vygenerovat nějaký kód, který je hodně závislý na různých podmínkách, databázi a tak, obvykle ho napřed sestavím do zvláštní proměnné a potom udělám $sablony->assign("{NECO}",$promenna);

Ale příspěvky v návštěvní knize snad nemusíte vypisovat rekurzí, na to stačí normální cyklus. A cyklus jde udělat i ve FastTemplates, takhle:
<!-- begin dynamic block: jmeno_bloku -->
to co chci opakovat
<!-- end dynamic block: jmeno_bloku --> ... nebo možná jenom <!-- end dynamic block -->

Akorát je to omezené na jednu úroveň, dovnitř bloku už nemůžete dát další dynamický blok.

Jo a mimochodem: Funguje Vám takhle to přiřazení? V návodech i v manuálu je sice popsané přiřazování do proměnné {NECO} takhle:
$sablona->assign("NECO",$neco);
ale mně to teda funguje jenom když proměnnou napíšu včetně složených závorek:
$sablona->assign("{NECO}",$neco);

Možná mám nějakou divnou verzi class.Fasttemplate.php3 :-)
xsigik
Profil
Vyzkousim to az bude cas... :)
Jinak me to funguje normalne $tpl->assign(array("NECO" => $neco));
A dynamickej blok delam:
<!-- BEGIN: neco -->
<!-- END: neco -->
llook
Profil
S vypsáním stromu je sranda v každém šablonovacím systému. Obvykle se to ale řeší tak, že se ke každému příspěvku vypočte úroveň zanoření a ta se pak vypíše do style="margin-left: $odsazeni".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0