Autor Zpráva
kesav
Profil *
Ahoj, mám takovýhle odkaz, který přidá do košíku produkt.
Já ale nechci , aby sem se přesměroval s tím na stránku kosik.php. Jde to zařídit? Že se nepřesměruju a přitom přidám do košíku produkt?

Díky.
matak
Profil
tak se presmeruj, az pridas produkt, tak se presmeruj zpet, rika se tomu presmerovani na bezpečnou stránku, alespon uz to po tobe nebude chtít znovu odeslat informace po stisknutí reloadu, vznikali by ti tak duplicitní údaje v košíku
kesav
Profil *
Jak se to dela prosim, pomuzes mi s tim?
Alphard
Profil
header ("Location: http://www.php.net");
http://cz.php.net/manual/cs/function.header.php
kesav
Profil *
Jo, jeste me zajima, chci, aby se to z toho kosiku premserovalo jen tehdy, kdyz pridavam produkt, tzn. ze kdyz tam jen vstupuji, normalne se to zobrazi a ja tam zuistanu...!
Alphard
Profil
co třeba:
if (neco)
header(....
matak
Profil
if ($odeslano && $insert) {
pridejProdukt();
header("Location: ".$_SERVER['REFERRER']);
exit;
}
kesav
Profil *
Jak ulozim promenu, dkyz odesilam ten odkaz? :)
matak
Profil
to by si asi chtelo vic prostudovat nejaky manualy www.php.net, www.tvorba-www.bravepages.com, www.jakpsatweb.cz, www.php.vrana.net nic vic me ted nenapada ale hlavne tipuju ze kosik vkladas formulaerm takze to bude <form action="jmeno skriptu" <input type=text name=jmeno promene value="" /> pohledej na tech webech
Retal
Profil
kesav
Jseš si jistý, že se svými znalostmi chceš programovat e-shop? Vrhni se raději nejdřív na něco jednoduššího, třeba portál, nebo vyhledávač.
matak
Profil
no tak nektery shopy me prijdou takhle jednoduchy, ale portal no, ja bych se radsi vrhnul na PHP programovaní od Koska
24k
Profil *
>> kesav
Jseš si jistý, že se svými znalostmi chceš programovat e-shop?

Ja bych byl pro aby se naucil aspon zaklady php ;)
assimilate
Profil
Jo, jeste me zajima, chci, aby se to z toho kosiku premserovalo jen tehdy, kdyz pridavam produkt, tzn. ze kdyz tam jen vstupuji, normalne se to zobrazi a ja tam zuistanu...!

Mno a já při kliknutí na "koupit" přesměruji požadavek na externí skript, který obslouží nákup a poté se přesměruje buďto zpět na produkt nebo do koše, dle potřeb ( nastavení pro daný e-shop ).

Nákupní košík mám jen k prezentaci dat ( nakoupených produktů ), žádná operace se tam nezpracovává.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0