Autor Zpráva
aaa
Profil
Tohle už tu jednou bylo, jenže programátor který byl odpadl a potřebujem někoho jiného. Někoho kdo velice dobře ovládá jak php tak i mysql. Až bude práce hotová, můžeme poskytnout tak 3000 a pak za chodu stránek dejme tomu 30 procent z výdělku z reklam. Ty doufáme že budou dost velké jelikož chceme udělat grafický, hudební a literární server který by měl mít ambice k tomu aby byl v čechách největší. Pak chceme udělat i anglickou verzi za stávající beta-soft.net. Každý kdo se cítí na to že by byl schopen dát dohromady něco ve stylu http://deviantart.org,http://humanart.cz tak ať se ozve na info@justart.org. Pošlu podklady a layout...
Retal
Profil
To je ambiciózní, to se mi líbí :)

Nicméně: Jaký máte předpokládaný obchodní model? Jaká bude cílová skupina? Odkud budete brát reklamu?
Co bude PHP programátor dělat s layoutem?
Anonymní
Profil *
Nic proti, ale pochybuju, že vám nějaký dobrý programátor takovouhle aplikaci za 3000,- udela. Mozna by si pak vydelal vic z tech reklam, ale neni v tom zadna zaruka...
aaa
Profil
vim... nadruhou stranu, už teď beta-soft.net má cca 1200 přístupů za den, a to na něj neni reklama vlastně nikde. a pak reklamu budeme mít na libimseti.cz což je s jejich myslim že 1000000 neunikátními přístupy za den celkem velká záruka že se k nám někdo podívá. S určitým počtem přístupů (v čr kolem 1000 unique, zahraničí tak 3x tolik) se na 99.9% najdou firmy které zajímá danné téma (softwarové společnosti, hostingové atp.) a které budou mít o reklamu zájem. S tím už mám zkušenost z beta-softu.

Jinak cílovou skupinou by měli být grafici, lidi kteří se pokouší tvořit jak hudbu tak literární počiny, od cca 16 let do klidně 40... to zase vím třeba z threedy.com nabo z humanart.cz protože ty lidi kteří tyhle servery zakládali znám. A vůbec, známostí mám dost, na to aby se to rozběhlo. Jinak layout neni to nejduležitější, spíš podklady ve formě požadavků co na těch stránkách bude.

To že z reklam by bylo pro potencionálního programátora víc, to je mi jasné. pokud budeme mít dejme tomu z reklam 10k (a ta částka se bude zvětšovat, s rostoucím počtem přístupů) měsíčně tak jsme ochotni dát tak 4-5k programátorovi...

Dalším zdrojem peněz by měl být prodej textur (spíš na zahraničním serveru) kterých máme kolem 1000 (5cd, různá témata: basic, dirt and grafitti, clean, traffic, city) na prodej a asi 1500 volně šiřitelných. Dál by to měli být zdroje z VIP účtů (500kč/rok) což by byl spíš hodně vedlejší zdroj. Dalším prodejním artiklem by byly 3d modely kterých máme požehnaně (kolem 200). Lákat lidi budeme (všechno jako free stuff) jak na textury, 3d modely, tutorialy, pluginy, addony, různé sety pro 3d tak i na soutěže a podobné věci.

Doufám že se někdo takový najde kdo by byl ochotný do toho jít...
jonge
Profil
Já bych do toho šel, napsal jsem ti maila.
Peca
Profil
beta-soft.net má cca 1200 přístupů za den - to zrovna moc neodpovídá údajům na http://www.webstats4u.com/s?tab=1&link=1&id=3946350
Co by ten programátor měl dělat? Úplně všechno, nebo už je něco hotového? Nástin řešení, databáze, OOP, použitý šablonovací systém, cms?
aaa
Profil
Peca: teď už dost upadá, protože jsem to tak 3měsíce (možná ještě dýl) neaktualizoval a počítal jsem do toho i forum který mělo cca 300-400 denně, ale už je zrušený...

jonge: odpovim ti během zítřka (teď odjíždim a přes noc tu nebudu) kolem 2 hodiny
CRAZY-Ivan from HUMANART.cz
Profil *
lol :)))
CRAZY-Ivan from HUMANART.cz
Profil *
LOL!!! :D
CRAZY-Ivan from HUMANART.cz
Profil *
LOL! :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0