Autor Zpráva
aaa
Profil
mám dotaz, mám flash mp3 player. ten čte cestu k souboru, tagy atp. z xml souboru... potřeboval bych aby to do toho xml souboru čerpalo z mysql db?

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<playlist version="1" xmlns="http://xspf.org/ns/0/">
<trackList>

<track>
<annotation>Toneless - Shine and Sing</annotation>
<location>mp3/shine_and_sing.mp3</location>
</track>



</trackList>
</playlist>

.
potřeboval bych aby se do toho dalo nacpat php, který by bylo mezi tagama annotation a location, ale to xml neskousne. nevíte jak na to?
Ladza
Profil
no, tak zadej sriptu php aby vždy vytvořil nové xml, kde promene vuodu nazvy pisnicek mp3....a mas to ne? pak jen bude flash cerpat z vytvoreneho Xml
aaa
Profil
no, problém je že moc nevim jak na to a pak jestli to nebude pomalý... na tom sereru kde to bude pak těch mp3 k přehráni bude několik set
Ladza
Profil
pomalý ani ne(teda snad...několik stovek už je přeci solidní), stačí když ve flashi nadefinuješ, aby začal hrát, až když se celý XML načte, což je jednoduchý...1. si vypíše promění , s názvy mp3---a info o mp3...třeba čas a tak

a jak udlěat dynamicky XML přes php?nejjednoduší cesta je vytvořit obyčejný sobor ....

$file = "soubor.xml";
$text= "<?xml version=\"1.0\" encoding=\"windows-1250\"?>
<XML>
<mp3 mp3=\"$nejaka promena s nazvem mp3\" delka="$prom,ena s delkou mp3"/>
</XML>";

$fp = fopen ("soubor.xml", "w");
$content = fread($fp, filesize($file));
fwrite($fp, $text);
fclose($fp);



a předtím si musís pohrát s topu databází......aby se ti do proměných načetly informace...... a máš to.....můžeš to aspoň zkusit, třeba nekdo prijde na neco jednoduššího, já bych to udělla takto....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0