Autor Zpráva
dabljirka
Profil
Ahoj,
nemá někdo, prosím, zkušenost s apache2triad1.5.4.?
A nevěděl by, prosím, kde může být chyba?

Po půl roce celkem bezproblémové funkce jsem musel několik programů včetně apache2triad odinstalovat. Pak znovu po stažení (už asi proboha 10verze) nového apache2triad1.5.4. se ale marně pokouším, aby po: open site root - se otevřel localhost s Indexem of ...
Sice je oznámeno: Byl nalezen webový server.Systém čeká na odpověď ... ale to je vše!
Localhost se prostě neotevře ... (ačkoliv apač je nainstalován a běží)

Kopie z error log:
[Tue Oct 03 02:07:05 2006] [notice] Apache/2.2.0 (Win32) PHP/5.1.2 configured -- resuming normal operations
[Tue Oct 03 02:07:05 2006] [notice] Server built: Dec 11 2005 20:34:33
[Tue Oct 03 02:07:05 2006] [notice] Parent: Created child process 1572
[Tue Oct 03 02:07:05 2006] [notice] Child 1572: Child process is running
[Tue Oct 03 02:07:05 2006] [notice] Child 1572: Acquired the start mutex.
[Tue Oct 03 02:07:05 2006] [notice] Child 1572: Starting 150 worker threads.
[Tue Oct 03 02:07:05 2006] [notice] Child 1572: Starting thread to listen on port 80.
[Tue Oct 03 02:07:05 2006] [error] (OS 10022)Byl zadán neplatný argument. : Child 1572: Encountered too many errors accepting client connections. Possible causes: dynamic address renewal, or incompatible VPN or firewall software. Try using the Win32DisableAcceptEx directive.

Potom totéž neustále (pokud je apache spuštěn ... až má error.log klidně i 800MB!!):
... čas a datum ...] [error] (OS 10022)Byl zadán neplatný argument. : Child 1572(tady se tu a tam mění číslo): Encountered too many errors accepting client connections. Possible causes: dynamic address renewal, or incompatible VPN or firewall software. Try using the Win32DisableAcceptEx directive.

Zkusil jsem vyřadit winfirewall (mám WinXP Professional) i defendera, webového klienta i ve Skype odznačil port 80, který apač používá ... a nic! Mimo Nod32 a Spybot-Search&Destroy asi vše ... (php.ini a my.ini se mi zdají být OK). Jakmile však apače spustím, začne chrlit chybové hlášky. (mysql i další si v manžeru klidně fungují (nevím, alespoň to tak vypadá!) ...)

Taky když kliknu v PHP na php.exe, objeví se toto:
Runtime error!
Program: C:\apache2triad\php\bin\php.exe
R6034
An application has made an attempt to load the C runtime library incorrectly.
Please contact the application's support team for more information.
A pak:
PHPStartup: Unable to load dymanic library 'C:\apache2triad\php\extensions\php_curl.dll' - Proces inicializace dynamicky připojované knihovny (DLL) se nezdařil.

Nemohl by mě, prosím, někdo poradit, co s tím - je to moje chyba v nastavení, nebo blbá aplikace. Koukal jsem V Apache.net do fóra a bylo tam několik téměř totožných potoků slz!! Jenže mimo zjištění, že jednomu se to povedlo vyřešit likvidací Zone Alarmu, jsem, bohužel, řešení nanalezl. Nejsem programátor a hrabat se v systemu se jako prudký amatér docela ostýchám ...

Moc by mě bodla rada, nebo návod ... Začal jsem totiž trošku s php a tak budu neskonale vděčný každému dobrodinci ...
(napadlo mě i Skype, adresa je: jirijirka)
Dopředu moc děkuji a zdravím
Jirka

P.S. Omlouvám se, jestli to patří vice do databází ... Jestli ano, prosím, ať to admin vyhodí - otevřu to tam :)
Anonymní
Profil *
PHPStartup: Unable to load dymanic library 'C:\apache2triad\php\extensions\php_curl.dll' - Proces inicializace dynamicky připojované knihovny (DLL) se nezdařil.

najskor si urob poriadok s CURL, preto ti to nefunguje, cesty k extensions, neinstaluj TRIAD, vsetko si nainstaluj samotne APACHE, PHP, MYSQL, je to o 5 minut viac roboty.
dabljirka
Profil
pro Anonymního:

Diky za odpověď a můžeš mi prosím tě, poradit, jak si mám udělat pořádek s curl?

V php.ini je extensions php_curl.dll správně odznačeno ... prohrabal jsem počítač, našel nějaké soubory (nejvíc v pearu), ale co dále ... ?

Předtím jsem zkoušel také instalaci WAMP5 (když verze apače2triad stávkují) - bylo to stejné ... apač nefungoval.
Jestli je řešení v individuální instalaci všeho zvlášť, vyhodím apače a udělám to ... Jenže mi safra vrtá hlavou, kde je zakopaný pes, když předtím šel ...
A jak udělat tu funkční cestu k extensions ... nojo, bohužel, nevím.
Moc děkuji za radu a cokoliv
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0