Autor Zpráva
Findrod
Profil *
prosimvás jak bych moh někomu zakázat na určitou stránku přístup?
filip186
Profil
přes htaccess
deny from IP xxx.xxx.xxx.xxx
ale pak se asi nedostane ten někdo na celý web :(
YoSarin
Profil
filip186
IMHO se nedostane jen do toho adresáře kam ten .htaccess umístíš, ne?
filip186
Profil
YoSarin
To je pravda. Já to moc nepoužívám, tak ani nevím :)
Nox_lbc
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/server/htaccess.html

Na serveru můžete mít více souborů .htaccess -- v každém podadresáři svého webového prostoru jeden (nemusíte tam mít žádný). Tento soubor .htaccess bude určovat chování svého adresáře a všech jeho podadresářů.
Marcus Flintus
Profil

$pole = array(
'127.0.0.0',
'127.0.0.1'
);

if(in_array($_SERVER['REMOTE_ADDR'], $pole)){
echo("zakázaná ip");
} else {

echo("vše je v pořádku. uživatel v puštěn na stránku");
//stranka...
}
Polaroid
Profil
> prosimvás jak bych moh někomu zakázat na určitou stránku přístup?
Nelze, můžeš zakázat přístup z nějakého počítače (dle IP adresy) a i to je snadné obejít (proxy). Asi toho člověka budeš muset laskavým slovem přesvědčit, že bude lepší, když navštíví nějaký jiný web.
Findrod
Profil *
Tos řek hezky ;-)
jj vím, že každej ***** umí přes proxy tydle věci obejít mno.... nejsem žádná lamička....
ale stejně.... aspon ten .htacces na největší dementy kteří to neumí prosímvas řekněte mi co mám vlastně udělat... dík
Casero
Profil
deny from IP xxx.xxx.xxx.xxx
už to psal filip186 toto přidáš do .htaccess do adresáře s webem
Joker
Profil
Polaroid
Vzhledem k tomu, že odhadem 75% lidí ani neví co je IP adresa tak bych to zas tak tragicky neviděl.


Mimochodem, v souvislosti s tématem: Myslíte, že je dobrý nápad upravovat .htaccess automaticky, třeba PHP skriptem? (jako že v systému stisknete tlačítko "zakázat přístup" a skript automaticky vygeneruje .htaccess) Pokud ten skript někde selže, mohlo by to mít neblahé důsledky, ale zas se takhle dá dělat spousta vychytávek (i přesměrování a tak); nebo by bylo lepší, kdyby si skript držel nějakou databázi a porovnával remote_addr?
Polaroid
Profil
> nebo by bylo lepší, kdyby si skript držel nějakou databázi a porovnával remote_addr
Ano, to je lepší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0