Autor Zpráva
Vasek.sasek
Profil *
Ahoj. mám rozdelany skript, ale nevím si nyní rady, ajk dál. Našel by se někdo, kdo by mi pomohl? moje icq-281 859 435. Pak bychom se domluvili pres icq. pripadne muj mail je vasek.nespor@seznam.cz .

Dík, vašek
Casero
Profil
Vasek.sasek
a tady ho nemužeš dat??.víc hlav víc vymyslí
Vasek.sasek
Profil *
muzu, ale je to velmi obsahle
Vasek.sasek
Profil *
Jestli by jsi mi pomohl, napis pls na to icq nebo mail. Dik
Vasek.sasek
Profil *
Takze, ja mam soubr objednat.php , tomuto souboru predchazi kosik.php. (jedna se o shop)

v tomhle souboru se deje to, ze se vypise jetse nepodrobny seznam produktu, ktere si tedy chceme objednat a nasledne vyplnime formular a e-mail odesleme.

Já mám problém s výpisem e-mailu.

Vzdy se mi vypise :
nahore nad tabulkou vsechyn produkty(to je schvalne)

Pak ta tabulka objednavky->adresa, seznam produktu...=>
ALE v te tabulce se mi vypise jen jeden, konkretne posledni z produktu, nevim ale, proc tomu tak je.

Chtel bych tam vypisovat vsechny produkty, samozřejmě.


Mohli by jste se mi na to podivat a opravit?

Dik

PS-Mám sem vložit soubor, nebo ho mám zájemcům hodit na mail? Btw, kdyz se vám to podaří rozřešit, získáte tak část pro e-shop. Kdo to rozřeší, tomu jsem ochotný poslat i košík, nebo jinou část shopu.
tiso
Profil
Vasek.sasek
Pokiaľ robíš eshop so svojimi znalosťami PHP, tak robíš chybu. Do takých vecí by si sa mal spúšťať až budeš vedieť programovať, myslieť na bezpečnosť a podobne. O časti Tvojho shopu nemám záujem...
rabbit
Profil
Tiso má recht, nedá se než souhlasit :-/
v6ak
Profil
Vasek.sasek
moje icq-281 859 435. Pak bychom se domluvili pres icq. pripadne muj mail je vasek.nespor@seznam.cz .

A jaké je číslo bot? ;-) Myslím, že je lepší se v diskuzi zaregistrovat a při odesílání příspěvku zaškrtnout Oznámení na email, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0