Autor Zpráva
snake-man
Profil *
dělám stránky a na nich mám komentáře. Jedna z buněk obsahuje také políčko pro mail a nese název name="mail". Když autor napíše v mailu @, tak chci, aby se nahradil "@" za " [zavináč] ". Použil jsem funkci ereg_replace

$zavinac = " [zavináč] ";
$mail = ereg_replace("\@", $zavinac, $mail);

a ono mi to nefunguje. Chyba by tam být teoreticky neměla, ale zase tak silný PHPak nejsem, takže nevím. Předem díky za odpovědi....
Marcus Flintus
Profil
$mail = str_replace ("@", " [zavináč] ", $mail);
jonge
Profil
IMHO si myslím, že se @ neescapuje... $mail = ereg_replace("@", $zavinac, $mail);
WertriK
Profil
str_replace("@", "[zavináč]", $mail);
jonge
Profil
Marcus Flintus
:( Byls rychlejší.
WertriK
Profil
Byli jste rychlejší :)
BaTeCzKo
Profil
3 odpovědi za minutu, to je slušné... :)
filip186
Profil
Kdyby to bylo ve stejnou chvíli, tak pak by to bylo něco :)
Marcus Flintus
Profil
jonge
příště budeš zase ty ;-)

BaTeCzKo
no tak když jde o jednoduchou odpověď ;-)
snake-man
Profil *
jede mi ten způsob od Marcuse Flintuse a WertriKa.... díky vám moc hoši :)
jonge
Profil
snake-man
:'( a ode mně ne??? :(
snake-man
Profil *
nějak to nefara, ale díky tobě taky. Teď se tu ale objevil další problem - když to přidám do toho skriptu. Tak aniž bych přidal jakýkoli komentář, tak se mi přidá nový úplně prázdný jen s časem a datumem. Takže když na tu stránku budu jen najíždět a budu si číst co tam je, tak se tam přidá čas a datum, a jelikož jsem nevyplnil komentář, tak to je všechno. Ale normálně vyplnit ho můžu a odeslat, to se tam objeví plný. Ale nerozumím tomu, že se tam objeví, když vjedu jen na tu stránku. Nějaké nápady?
snake-man
Profil *
dobrý, už to jede, stačilo to hodit na začátek toho skriptu a ne doprostřed.... Díky všem :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0