Autor Zpráva
Spider
Profil *
Jelikoz mi na mem webu v komentarich mluvi dost sproste, udelal jsem si filtr na sprosta slova... Ucinnost to ma vcelku slusnou, bohuzel ale staci sproste slovo prolozit teckami, hvezdickami ci jakymikoli znaky a filtr samozrejme nic... No a muj dotaz tedy zni, jak to udelat?
avaranger
Profil
regularnimi vyrazy? ale asi to dost dobře nepujde nikdy. :(
thingwath
Profil
Smířit se s tím, že taková opatření jsou na ***** a nechat lidi mluvit jak uznají za vhodné, pokud ti to vhodné nepřijde, tak se zaměřit na jiné návštěvníky.
Retal
Profil
Nijak, prostě je nech. Pokud ti příliš vadí, snažil bych se spíš diskutéry požádat o slušnější mluvu.

V čem je vlastně problém? Proč je chceš hvězdičkovat?
Joker
Profil
Spider
Asi nejjistější možnost je to sám moderovat anebo si na to vzít nějakého moderátora.
Spider
Profil *
No nakonec jsem ve skole vymyslel podle me genialni reseni :). Filtr bude dany prispevek kontrolovat, odstrani v nem vsechny mezery, vsechny znaky a vsechna cisla a nektera cisla budou nahrazena pismeny... napr cislo 8 bude nahrazeno pismenem B, aby zustala jen pismena . Potom u takoveho prispevku probehne kontrola, ktera pokud v nem nalezne sprosta slova, tak se k nemu do databaze zapise, ze je treba zkontrolovat. No a ja pak budu kontrolovat pouze prispevky, ktere neprosly filtrem.

Problem je v tom, ze mam web s hrami, kam chodi nejcasteji deti ve veku 10-15 let a kdyz jsem zkusil vyhledat vyraz "píč", naslo to mezi 30000 komentari 600 s timto vyrazem, coz si myslim, ze neni zrovna hezke....
Spider
Profil *
Samozrejme je nutne to manualne kontrolovat a jiste bude par pripadu, kdy filtrem neprojde normalni komentar. Kazdopadne myslim, ze 99% sprostych komentaru to zachyti a budu tedy kontrolovat a opravovat pouze ty vadne a az si na to lide zvyknou, ze jakekoli sproste slovo bude nahrazeno hvezdickami, myslim, ze je prestanou psat v takove mire. A ponevadz mam denne cca 500 novych komentaru, tak kontrolovat vsechny je pro me nemozne.
thingwath
Profil
Spider
Postav se prosímtě na chvilku před nějakou základku a chvilku poslouchej. Jestli ti i potom přijde tvá činnost smysluplná, tak musíš mít nějaké zvláštní odhodlání :-)
Spider
Profil *
No proste nechci, aby se na mem webu mluvilo sproste... ;)
Nox_lbc
Profil
No proste nechci, aby se na mem webu mluvilo sproste... ;)

Já zas nechci, aby se mi na nohou dělala plíseň .. holt některým věcem nelze zabránit ;-)
Joker
Profil
Ale lidi si najdou cestičku... minimálně stálejší návštěvníci... když něco nefunguje, budou používat třeba l33t 5p34k.
Spider
Profil *
no jasne ze nikdy nic neni 100%... Ale to je jako proc si zamykat barak? Zlodej se do nej prece stejne dostane.... Jde o to, ze cim lepsi je opatreni, tim mene se to bude vyskytovat..
Spider
Profil *
Nox_lbc: No to je to samy.. Kdyz nechces, aby se ti delala plisen na nohou, tak pro to udelas urcite veci, aby se ti nedelala... Jasne ze se muze stat, ze ji stejne budes mit, ale je to mnohem mensi pravdepodobnost...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0