Autor Zpráva
davidcoudy
Profil
Zdravim, mam problem potřebuju odstranit zbytečné prázdné řádky z knihy návštěv na vstupu do databáze mam nastaveno zalamování řádků nl2br ale pokud mi nekdo 100x stiskne enter tak se to natáhne a je tam zbytecne plno místa nevim jak tyto řádky odstranit bez toho abych přišel o nl2br aby zustalo jen jedno <br> zkoušel sem tuhleto ale nejak to nejde asi to delam zle

".ereg_replace("(<br />)+", "<br />", $row["text"])."
zdenek
Profil *
Zkoušel jsem to s "preg_replace" a fungovalo to. (Ale netestoval jsem to moc důkladně).

<?
$text = "asdfasdf<br /><br /><br /><br />asdf<br /><br />asdf<br />asdf<br /><br /><br />";

$text = preg_replace('~(<br />)+~','<br />',$text);

echo $text;
?>
davidcoudy
Profil
no nevim zkusil sem to a funguje i nefunguje když tam nechám at to nahradí jako <br /> tak se nic nestane ale když tam dam at to nahradi necim jinym tak to nahradi ale br to nebere v tom prikladu cos napsal to jde ale pak kdyz to namontuju do scriptu to nejde v databázi to je uložené s <br /> ten text.
Joker
Profil
Jenom poznamenám, že ani tohle neuchrání před vtipálky, co by napsali něco jako:
.
.
.
.
.
(...)

Já osobně tohle řeším maximálním limitem počtu odřádkování. Prostě pokud má příspěvek víc než x odřádkování, převedou se všechna odřádkování na mezery.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0