Autor Zpráva
Steelista
Profil *
Dobrý den,

potřebuji adrese www.server.cz podstrčit obsah z adresy www.server.cz/slozka

Jak toho dosáhnout pomocí mod_rewrite?

Děkuji za radu.
stribny
Profil
RewriteEngine On

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.example\.com
RewriteRule ^(.*)$ http://www.example.com/slozka/$1

Je to ono?
Steelista
Profil *
Skvělé, funguje to k podstrčení jedné stránky, ale já bych to potřeboval použít na celý web. Jednoduše, aby to z adresy vyhodilo "slozka/". Jde mi o to, abych mohl mít na serveru různé verze webu v samostatných složkách a takhle mezi nimi přepínat.
stribny
Profil
RewriteRule (.*) /slozka/$1 [L]
Steelista
Profil *
Nepomáhá. V té složce je nainstalovaný WordPress s vlastními mod_rewrite pravidly a možná je v tom nějaký konflikt (hádám). Logicky - nejde nastavit pouhé vyřazení řetezce "slozka" z URL?
stribny
Profil
Tak jak jsem vám to napsal podruhé to mám odzkoušené a funguje to přesně jak jste chtěl:

Na www.example.org/* se objevi obsah ze www.example.org/slozka/*

Je pravděpodobné, že .htaccess wordpressu může s rewritem zamíchat, zkuste tedy použít moje řešení samostatně. Je taky možné, že předcházející pravidla mají příznak, který ukončí další zpracování adresy v .htaccess nebo podobně.
Steelista
Profil *
Vaše řešení funguje, ale jakmile uvnitř webu kliknu na nějaký odkaz, je všechno zase při starém a v URL se objeví skutečná cesta.
stribny
Profil
Njn, jenže to vám .htaccess nevyřeší. To, aby odkazy odkazovali kam mají musíte zajistit sám. Můžete maximálně zase naopak přesměrovat všecko ze "slozka" do rootu webu a pak tichým podstrčením tam mít obsah složky...
Steelista
Profil *
Ano, udělal jsem to tak, jak jste mi poradil a věchno šlape přesně dle mých představ. Děkuji moc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0