Autor Zpráva
j_hajsl
Profil
Můj problém zde http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&top ic=36912

ale užití metody POST by způsobilo, že by nešlo "jednoduše" používat tlačítko Zpět, samozřejmě by to šlo nahradit nějaký pseudotlačítkem, které by odesilalo formulař s všemi proměnnými, ale napadlo mě, co celé query_string zabalit do zipu, a při každým načtení rozbalit a vypadalo by to pak ze adresa.php?rezezec_predstavujci_zip, vystup zipu by se proste neukladal do souboru ale primo za adresu ... a pred zpracovaním by se prostě stejným způsobem rozbalil a nadefinoval do jednotlivych proměnných, myslíte, že je to realné nebo že je to fantasmagorie ...

// edit: řešením by také bylo použít SESSION nebo COOKIE, ale mě jde o rychlé řešení, kde bych nemusel opravovat celý kod aplikace, ten je poměrně rozsahlý ...
Joker
Profil
j_hajsl
Uniká mi, čeho vlastně chcete dosáhnout.
Jestli potřebujete jen menší počet znaků v adrese, tak prostě zkraťte délku těch proměnných:
vasweb.cz/index.php?a=vt&f=5&t=36912
j_hajsl
Profil
Joker
to samozřejmě taky můžu, ale ne do nekonečná, hledání musí fungovat podle neskutečného množství parametrů, některé se zadavají dvojmo (od - do), ale opravdu můj cíl je zkrátit url.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0