Autor Zpráva
greno
Profil *
Mam nasledujuci skript (troska som ho skratil lebo je moc velky)
<form id="clanok" name="clanok" method="post" action="index.php?menu=addcl&vec=addcl">
/*tu su vlozene nejake inputy a textarea*/
<input type="submit" name="clanok" value="Odosla»" />
<input type="button" value="Náhµad" onclick="javascript:preview(\'preview.php\')"/>
</form>

Neviete mi prosim poradit ako by som mohol pomocou toho onclick preniest tie informacie z tych predchadzajucich inputov a textarea do ten stranky preview.php bez toho aby som to musel davat ze preview.php?nazov=blablabla...... pretoze tam budu dlhsie clanky a nebude sa to dat prenasat cely clanok (par stoviek znakov) v adrese a bojim sa zeby sa nieco pokazilo s diakritikou. Dakujem.
pavel prochazka.zde.cz
Profil *
nejak jsem to nepochopil.....Vy hodlate posilat cely clanek pres URL? to snad ne.....
greno
Profil *
praveze nechcem posielat cely clanok cez url ale neviem ako inak by som ho mohol poslat a preto sa pytam ze ako by sa to inak dalo....
tiso
Profil
Ja by som to spravil tak ľe pridanie/náhµad článku by si spracovával sám skript s formulárom. Tým vyrieąią aj problém s nevyplnenými povinnými poloľkami a podobne:
-keď stlačíą náhµad, tak sa Ti zobrazí náhµad článku a pod ním formulár s predvyplnenými hodnotami
-keď stlačíą odosla», tak skript spracuje dáta z formulára a presmeruje niekam...
Hooonza
Profil *
A co ho zkusit odeslat ?

<input type=submit name=preview value="Náhµad">

V index.php potom if(isset($_POST['preview'])) ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0