Autor Zpráva
ato3
Profil
poradíte mi prosím jak docílím toho, když chci dát odkaz do patičky na tisk stránky, jak to udělám, aby tam skočilo to okno "Tisk stránky"? je na to nějaká funkce, nebo se to dělá jinak? Děkuju za pomoc
koudi
Profil
No rozhodně to neni žádná z funkcí php. To je určitě záležitost JS. Zkus se na to zeptat třeba googlu, je to překvapivě účinné.
24k
Profil *
<a href="javascript:void(0);" onclick="window.print();">Tisknout</a>
ato3
Profil
děkuju... já věděl, že to jde přes JS, ale myslel jsem jestli to nejde nějak i přes php
Bubák
Profil
PHP běží na serveru. Kdyby na to byla funkce, tisklo by se v serverovně ;-)
ato3
Profil
no jo...to by asi bylo každýmu k ničemu:-)
no a ještě jsem se chtěl zeptat, když tam dám tedy ten odkaz s JS, tak já chci tím odkazem také změnit styl
<a href="?tisk=yes" onmouseup="window.print();">Tisknout</a> když tam dám toto, tak se nejdříve objeví okno "Tisk stránky" a až když to stornuju, tak se objevi strana, kterou chci tisknout... jde nějak zpozdit ten JS? nebo nějaký jiný nápad? díky
Peca
Profil
Nechej ten odkaz jenom ve tvaru <a href="?tisk=yes">Tisknout</a> a do té stránky, kterou chceš tisknout přidej do body onload="window.print();".
minimal
Profil *
riesenie je aj:
<style type="text/css" media="print"> @import url("print.css"); </style>
minimal
Profil *
a netreba ziadne odkazy
Bubák
Profil
riesenie je aj:
<style type="text/css" media="print"> @import url("print.css"); </style>

Přesně tak. A protože pro tiskový styl není třeba složitý layout je za chvíli hotový. A co se nemá tisknout, třeba menu, tomu se dá deklarace display: none;
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0