Autor Zpráva
marek63
Profil *
ahoj chcem sa spytat či existuje nejaky graficky editor u PHP nečo jako je frontpage s HTML...
nightfish
Profil
afaik ne
pavel prochazka.zde.cz
Profil *
jak chces graficky udelat nejake algoritmy a zpracovani dat?
Anonymní
Profil *
Já používám PHPed je super
jonge
Profil
Mno, já si myslím že chce program který za něho bude psát PHP skripty... že? :)))
marek63
Profil *
nooo proste nečo jako je frontpage.. ja nevim ja sa moc nevyznam do toho..ale hodilo by sa mi to..ale neradte mi prosim plugin WYSIWYG
Mysho
Profil *
php != html
nato nieco ako frontpage neexistuje
Ge0rge
Profil
HTML je pro wysiwyg editory (typu NVU, Frontpage) jako dělané, protože prostě jen uchovává sémantiku (maximálně nějáké to formátování v CSS) a tím to hasne. Ale PHP je programovací jazyk probuh, to je snad celkem velky rozdil...
nothrem
Profil
Co třeba Zend Developement studio? V tom se dají skripty napsat (automaticky doplňuje jména funkcí, proměnných a konstant) i spustit (uživatelký výstup, debug výstup, krokování, kontrola stavu proměnných).

Jinak nevim jakou máš představu o php a html, ale je to jako bys porovnával TXT a EXE (?_?)
nothrem
Profil
jonge: Mno, já si myslím že chce program který za něho bude psát PHP skripty... že? :)))

V Zend studio to tak víceméně vypadá, protože díky právě automatickému doplňování je počet znaků, které je nutno napsat opravdu minimální a spíš jde o výběr konstrukcí, funkcí a proměnných ze seznamu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0