Autor Zpráva
Mr.Condrik
Profil *
Dobrý den, zajímalo by mě, jak vytvořit skript, který by generoval SMS na pipay,cz. http://www.pipay.cz/JakToFunguje.do?topic=manual jsem to úplně detailně nepochopil. Jelikož bohužel není v provozu web www.mobilniplatby.cz , tak se obracím sem. Nejsem v PHP žádný přeborník, ale tohle bych s trochou popostrčení možná zvládnut mohl. Předem díky
Kačer
Profil *
Pokud máte na mysli odpovědní SMS, tak to funguje tak, že se zašle to, co je na výstupu stránky.
Tedy zpracujete si příchozí URL a dáte něco na výstup pomocí echo nebo print a to co se vypíše se odešle jako automatická odpověď.
Luk@s
Profil *
Nedavno jsem implementoval platby pres pipay, spocivalo to v tom, ze po odeslani SMS v nejakem tvaru ktery si v administraci pipay nastavis, se poslala SMS na tel. cislo a obratem prisla uzivateli sms s kodem. ktery mel vlozit do stranek a pak mu byl umoznen pristup do placene sekce.


v administraci Pipay si nastav cestu ke skriptu vygeneruj_kod_pro_sms.php

Kod skriptu vygeneruj_kod_pro_sms.php je nasledujici.

srand((double)microtime()*1000000); // inicializuje generátor náhodných čísel
$possible_chars = "abcdefghijklmnopqrstuvwxyz123456789";
$kod = "";

while(strlen($kod) < 5) {
$kod.= substr($possible_chars, rand()%(strlen($possible_chars)),1);
}

$kod = addslashes(trim($kod));
$datum_platnosti = date("Y-m-d", strtotime("+2 days"));

$sql = "INSERT INTO kod VALUES ('$kod','NOW()','$datum_platnosti')";
pg_query( $dbconn , $sql); //ulozeni vygenerovaneho kodu do tabulky, abych jej mohl //pozdeji overit

print gettext("Dekujeme za zajem, ..... Vas kod je: ").$kod; //sem si dopln text odpovedni SMS


nedela to nic jineho, nez vygeneruje nahodny kod a posle jej jako SMS uzivateli.

Tento kod uzivatel zada do formulare na tvych strankach a ty ho pak jen overis jestli souhlasi a presmerujes uzivatele do placene sekce.
Mr.Condrik
Profil *
díky mockrát
a
Profil *
Dokázal by někdo k tomuto skriptu od Luk@se udelat jeste script, ktery by přijal vygenerovane heslo a pustil zasílatele do placené zony? předem děkuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0