Autor Zpráva
drumax
Profil *
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli existuje něco jako program, který umí převést najednou i 80 asp stránek (žádné skripty,vůbec nic... jen koncovka .asp) do php včetně cest.


Předem dík ;)
Enspancio
Profil *
Juj .. tak koncovki jdou takhle najdenou převést v pohodě i v příkazovém řádku. Jen nevím co myslíš těmi: "Cestami" ... pokud textové řetězce v souborech .. tak ano, existují programi.

Stahuj
Slunecnice
aaatd ...

Jen nechápu jak chceš převádět asp do php. Myslím že rozdíli v nich jsou.
quinux
Profil
Já nechápu, proč máš soubory neobsahující ani kus asp kódu s příponou asp a chceš jim změnit koncovku. Nebo jsem nepochopil dotaz?

Jinak převádět ASP kód do PHP lze a jsou na to nástroje. Jak kvalitní, to ale nevím. ;o)
drumax
Profil *
Já nechápu, proč máš soubory neobsahující ani kus asp kódu s příponou asp a chceš jim změnit koncovku. Nebo jsem nepochopil dotaz?

Jinak převádět ASP kód do PHP lze a jsou na to nástroje. Jak kvalitní, to ale nevím. ;o)


Jeden můj známý dělal prezentaci pro jedno jazykové centrum. Asi si chtěl asp vyzkoušet a tak každé stránce dal kocovku asp (i když v souboru nebyl ani jeden skript asp). Teď jsem tu prezentaci dostal já a potřebuji starou verzi (soubory s koncovkou asp) převést do php, abych mohl změnit na serveru plattformu a na něm testovat redakční systém pro novou verzi webu v php.

Takže, potřebuju konkrétně poradit, jaký program, protože odpovědi typu Stahuj.cz, Slunecnice.cz atd. mi moc nepomůžou, hledal jsem tam a nic jsem nenašel (asi neumím hledat nebo co :)). Díky
nothrem
Profil
Pokud to bude stačit:

Hromadné přejmenování souborů => Total Commander > Soubory > Přejmenovat více položek...
Přepsání odkazů v souborech => PSPad > Hledat > Hledání v souborech > Nahradit textem...
drumax
Profil *
A něco hromadnějšího? Najdenou všechno?
tiso
Profil
drumax
To čo Ti napísal nothrem máš na pár kliknutí, zaberie Ti to minútu času. Tak nechápem prečo zabíjaš čas čakaním na iné riešenie...
drumax
Profil *
Jojo, já jsem si to totiž hned neuvědomil, sorry. Jinak díky, už mám většinu za sebou :)
llook
Profil
Taky můžeš server naučit, že koncovka asp znamená HTML, v konfiguraci Apache takhle:
AddType text/html .asp
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0