Autor Zpráva
mckapco
Profil
Neviete o vyhladaci na vlastných stránkach, ktoré nehladaju z databazy, ale proste prejdu cely web pri vyhladavani? Mam maly web (max 15 podstránok) a fulltext je zbytocny a obycajne vyhladavanie cez select sa mi moc nebude chciet robit kazdy mesiac na webe...
DIK!
Leo
Profil
Tak co vlastne chcete? Prohledavat web ale nepouzit fulltextove vyhledavani? A jak to teda ma behat, v cem ma hledat kdyz ne v textu? Leo
mckapco
Profil
Ma hladat v texte, ma to byt vyhaldavac, ktorý pri zadani hladaného slova + ENTER vo formulari prehladá cely web (texty na webe). Cize nie databazu, z ktorej vacsinou cerpaju vyhladavace, ale nejaky subor.
Martin Kuželka
Profil
Na tohle musíš použít fulltext. Můžeš zkusit www.atomz.com , kde si můžeš vytvořit i svojí šablonu na výsledky vyhledávání.
mckapco
Profil
joj o takychto ja viem. na atomz je ta reklama, to ja nechcem. NIc to urobim to cez MySQL - select
centi
Profil
Mozno pomoze snuppy (download) od dartagnana
Yuhů
Profil
při vší vůli nerozumím tomuto:

> obycajne vyhladavanie cez select sa mi moc nebude chciet robit kazdy mesiac na webe...

a odpověď na dotaz je jednoduchá: o takovém vyhledávači nevím. Jestli jsou tvořené z databáze, tak se v nich dá vyhledávat selectem s operátorem like.
mckapco
Profil
ano, ked si to teraz spatne citam, napisal som som to nezrozumitelne. Nevadi, uz vkladam rucne hodnoty do tabuliek a budem pomocou nich vyhodnocovat vyhladavanie
llook
Profil
Na Webguru jsem v sekci hotové aplikace -> vyhledávání našel jeden odkaz na vyhledávač, který prohledává přímo soubory - http://www3.eskilstuna.se/lyd/test/dgs/download/
Ale nezkoušel jsem ho.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0