Autor Zpráva
martas
Profil *
Tak jsem se opět obrátil na toto fórum, protože tohle už je záležitost, kterou řešim poměrně dlouho. Používám tuto funkci pro odesílání na dva e-maily současně (samozřejmě při vyplnění nějakýho formuláře):

$prijemce = 'nazve@e-mail.cz' . ', ';
$prijemce .= "".$odesilatel."";

jenže o co mi vlastně jde: u některých serverů (tato chyba nikdy nenastala u centrum, seznam, atlas a dalších větších poskytovatelů e-mailových schránek), ale u některých hostingů nepřijde e-mail uživateli, kterému má přijít právě to potvrzení. Divné ale je, že na tvrdo zadanému e-mailu to přišlo úplně v pořádku. Mám takovej dojem, že některé servery tohle přeposílání pomocí druhýho hostingu berou jako SPAM, proto se ptám, jestli náhodou neznáte nějakou jinou funkci pro odesílání na dva e-maily (přičemž ten druhý zadá uživatel), ale aby to nevypadalo jako nyní, že se přeposílá mezi servery.

Nyní to vypadá tak, že e-mail který dorazí je jakoby přeposlaný z toho e-mailu uživatele, který vyplnil formulář na stránkách takže v klientovi se mi objeví (TO: email@uzivatele.cz, email@natvrdo.cz, email@uzivatel.cz, email@natvrdo.cz)
tiso
Posledný parameter funkcie mail sú hlavičky a tam si môžeš nastaviť tú druhú adresu ako bcc a podobne...
k
Profil *
nebo
$prijemce = 'email1@email.cz, email2@email.cz';
tiso
k
to robia tie jeho 2 riadky v úvodnej správe...
k
Profil *
tiso
eh no jo obcas bych si mohl precist na co odpovidam..
martas
Profil *
ne ona v tom asi chyba žádná nebude, spíš bude problém na straně uživatele a nastavení softu pro příjem pošty, ono to u druhé přeposílané zprávy totiž ukazuje, že je SPAM
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.