Autor Zpráva
Lolita
Profil
1. Jaky byste doporučili ajax framework pro php? Požaduju po něm možnost snadno definovat "loading", snadno definovat akci při timeoutu. Dobrou možnost vlastního použití a nastavení.

2. Jaky byste doporučili all-in-one ajax framework - takže aby měl třeba nějaký to řazení položek v javascriptu, search sugest, formulářový nástroje, upload, atd.?
k
Profil *
http://ajaxpatterns.org/
skoukni tohle, jinak ja jeden cas pouzival najax(phpclasses.org) a nebyl spatnej.
Lolita
Profil
Ajaxpatterns znám, tam je těch framework tuna, proto se právě ptám, ještě sem zapomněl k tomu prvnímu dopsat podmínku, že musí umět brát výsledek z externího souboru zavolaného s nějakými parametry a ne jen z funkcí ve stejném php souboru.
k
Profil *
No proto jsem napsal ze jsem pouzival NAJAX ale nejsem si uz jistej jestli zvlada vse co potrebujes, proto sem dal odkaz.
Lolita
Profil
No rad bych ho pouzival, ale zaboha se mi nepovedlo na phpclasses nikdy vytvorit ucet a bez toho sou docela napouzitelny, jeste to nejak zkusim no \:
Anonymní
Profil *
Pouzivam xajax a spokojenost.
Lolita
Profil
xajax pokud vim neumi loading ...
stradivarius
Profil *
http://www.symfony-project.com/ !
Lolita
Profil
Jasne tak simphony je pro bod 2, uplne sem na nej zapomel (: Dik
Lolita
Profil
No tak ten xajax vypada podobne jako sajax akorat s tim, ze dokaze brat vysledky z jinych stranech lehci nez v sajaxu. Napises mi jak tam osetrit loading (idealne nastavit innerhtml + styl jednoho divu k tomu loadingu), a jak vyresit timeout a co udelat pri timeoutu.

Bylo by fakt super kdyby si mi to napsal, tak predem dik. (:
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0