Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, není nějak možné udělat v php něco jako, že by text přilétával jakoby z obrazovky? Jestli mě tedy chápete. Zkrátka jako kdyby padal písmeno po písmenu. Resp. By se velká písmena zmenošovala. Snad jsem to popsal dobře.
k
Profil *
ne
Anonymní
Profil *
tohel:
http://java.tatousek.cz/script_engine.asp?zobrazit=126
v php
k
Profil *
Anonymní
1) ten tvuj priklad je v JavaScriptu, nechapu jak si prisel na to ze je to v php
2) teoreticky se da v php udelat skoro vse jde o to jak velka je to prasarna
Anonymní
Profil *
k
1) vím že je to v js, proto se ptám jestli to nejde také udělat v php.
2) děkuji
k
Profil *
Anonymní
ad 1. aha "tohel:"="tohle:" - to me zmatlo :)
jonge
Profil
k
2) teoreticky se da v php udelat skoro vse jde o to jak velka je to prasarna
Opravdu??? Nevykonávají se náhodou PHP skripty na straně serveru???
k
Profil *
jonge
vykonava. Ale to mi nebrani delat animaci(velmi prasacky). Pomoci php jsem schopen vygenerovat i neco na zpusob animovaneho gifu.
rabbit
Profil
to k:
Jasně, pokud jsi "frajer", tak dokážeš přes php vygenerovat nejen animovaný gif, ale taky javascript, flash, .ppt prezentaci a spoustu jiných hovadin, které by dělaly požadovaný efekt. To ale nic nemění na faktu, že s php to má pramálo společného.
k
Profil *
rabbit
s tim souhlasim - viz me predchazejici prispevky.
Anonymní
Profil *
Takže by nebylo lepší to udělat v php?
k
Profil *
:) nebylo. Udelej to v JavaScriptu nebo treba ve Flashi, ale v php to fakt nedelej.
gaminn
Profil *
Anonymní
Nechápeš základní rozdíl mezi PHP jazykem, který se vykonává na straně serveru, a HTML, Javascriptem, Flash.... které se vykonávají na straně klienta (tedy u tebe). Pomocí PHP žádný posunující se text, nebo kdo ví, co to vlastně chceš, nevytvoříš. Ano, můžeš v PHP napsat:

echo '<script type="text/javascript">function posunuti_textu(/* dělej něco */);</script>';

Ale to co tady děláš, není žádné posunování textu pomocí PHP, pouze vypisuješ text, jako kterýkoliv jiný. Tento text je zrovna nějaký JavaScript, který má za úkol posunovat textem, tj. dělat efekt, který požaduješ.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0