Autor Zpráva
randy
Profil *
Ahoj, doufam ze to neni OT, protoze muj problem se netyka ani tak PHP, jako spis problemu s instalaci PHP&MySQL&Apache. Stahnul jsem si balik PHP Home Edition 2, vse se nainstalovalo v poradku... php skripty normalne bezi, ale ted potrebuji vytvorit DB, a kdyz spustim mysql konzoli, napisu treba create database newdb; tak mi to haze error : Access denied for user: '@localhost' to database 'newdb' .... nevim kde je problem... ja myslel ze ten balik vsechno nakonfiguruje, localhost jsem nechal, heslo a login je vsude root, tak nevim... poradte PLS...
filip186
Profil
Já mám taky PHP Home Edition 2 a pro přístup do databáze bylo jméno root a heslo žádný nebylo, ale nevím jestli nekecám blbost.
randy
Profil *
No a jak vytvoris novou DB? ja vzdycky testopval PHP primo nekde na serveru, ale to je hrozne zdlouhavy, tak jsem si stahnul tohle, ale nevim jak udelat novou db, a pak jak se na ni pripojit v tom scriptu... jak rikam, v konzoli mi create database newdb; nefunguje, zkousel jsem to i pres PHP skript, ale taky nic... tak nevim jestli se neco musi nastavit v tech config souborech... fakt nevim...
filip186
Profil
Nejdřív jsem nevěděl taky jak se tam dostanu do databáze, ale pak jsem si tam dal PhpMyAdmin, napsal tam do jméno root, heslo jsem nechal prázdný a byl jsem tam. Upozornilo mě to akorát na to, že není nastavený heslo, to jsem si nastavil a od tý doby to všechno jde.
Meldo
Profil
Vyskusaj Wamp 5. Funguje absolutne bez problemov.
randy
Profil *
bezva, moc dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0