« 1 2
Autor Zpráva
rybí olej
Profil *
fascinuje mě, jak každej musí rozebrat každou blbost, ale když se jedná o nějaký problém málokdo ví jak ho řešit. Pravá ukázka davový psychologie, jeden začne další se přidá a už se chováte jak státo krav.
To že se téma řešilo už x krát si myslím že stačí napsat jednou, to že se to nedá by taky stačilo taky jenom jenou, spíš by tady měli být návrhy jak zabránit a ne jaký je to špatnej nápad. Už jen zabráněním stahování pravým tlačítkem zabrání 30% lidem stáhnout obrázek. lol...stádo krav
Fingon
Profil
státo krav
stádo krav :-D

Jen se tak necerti, ty budes asi ten puvodni neregistrovany pisatel co.. /

Hm... aspon sis to ted uz poradne precetl a pokud sis vsiml, tak jsem na konci celkem dobre poradil. Tak priste cti. ;-) :-/
tiso
Profil
rybí olej ono je to inak - pokiaľ sa tu niečo riešilo už x-krát tak nikto nemá náladu a energiu odpovedať - sú len čiastočné riešenia tohto problému, tak sa len zopakuje záver že to nejde...
Okrem toho to svedčí o tom že pýtajúci sa nehľadal odpoveď v diskusii, či niekde inde, iba sa spýtal, za čo má u stálych členov diskusie mínusové body.
quinux
Profil
rybí olej
spíš by tady měli být návrhy jak zabránit
Nedávat na net

Už jen zabráněním stahování pravým tlačítkem zabrání 30% lidem stáhnout
A zabráníš jim používat kontextovou nabídku, čímž vlastně zasáhneš do ovládání jejich prohlížeče což bys v žádném případě neměl. Jinak 30% si ho možná nestáhne od tebe, ale 70% lidí ano a pokud to někdo stáhne co mu brání to pak nechráněné někde zveřejnit pro oněch 30% lidí?

Nejspolehlivější "ochrana" je IMHO vodoznak, ale i ten může šikovný člověk odstranit.
rybí olej
Profil *
Fingon
ne, nejsem ten neregistrovaný pisatel jak říkᚨ
neříkám že si neporadil

tiso
já to chápu, tak stačí vynaložit stejnou práci na vyhledání už řešeného problému, než psát že ten problém už byl řešen

quinux
lol...jako kdyby se nedal right click zrušit jen při zmáčknutí na obrázek
lepších 30% než 0%
rybí olej
Profil *
a hlavně psát jak je to hloupý nápad by mi na sebevědomí nepřidalo

vím že spousta lidí sem píše bez toho aby jakkoliv hýbla prstem a chtějí mít všechno zadarmo. Tam souhlasím s nějakou kritikou, ale podle mě tenhle dotaz byl k věci
quinux
Profil
rybí olej
lol...jako kdyby se nedal right click zrušit jen při zmáčknutí na obrázek
To asi jde (já javascript neovládám), ale 99% lidí, kteří takovéto blokování použijí jej použijí na celou stránku.

PS. když tak všechny okřikuješ a zastáváš se dotazu tak proč na něj neodpovíš a ten script mu tady nenapíšeš?
tiso
Profil
rybí olej - alebo nenapíšem nič, linkovať vie každý. Radšej vyriešim iný problém...
Joker
Profil
rybí olej
A co se dá jako dělat? Vysvětlit dotyčnému, že to nejde a je to blbost. Pokud na tom přesto trvá, vysvětlit mu znovu, že to nejde a je to blbost. Pokud na tom i nadále trvá, už se tomu akorát zasmát.

Ale dobře, ještě jednou:
Pokud nechcete, aby to šlo zkopírovat, nedávejte to na web.
Dlouhán
Profil *
Návody na stažení "nestažitelných" obrázků pro IE, aby to bylo těm 30% jasné ;-):
www.volny.cz/radekhrabuvka/zajimave/pravym.htm
www.volny.cz/radekhrabuvka/zajimave/mysa.htm
rybí olej
Profil *
quinux

protože to nejde? mě jde o přístup

tiso

souhlasím

Joker

pokud nechceš aids s nikým to nedělej omlouvám se zadrzost, jelikžo se vážím tvých rad v tomto foru, ale příjde mi to jako zajímavý problém, to máš stejně jako dokonalé hlasování, nikdy se ti nepodaří napsat tak aby někdo opokavaně nemohl hlasovat, je to výzva
a hlavně ne každý je zdařilý v počítačích takže i malé zabránění stahování má svojí účinost na nělik statisít lidí

Dlouhán

seš šikovnej že nepatříš mezi ěch 30%, ale stejně by mě zajímalo jak dlouho si to hledal
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0