Autor Zpráva
Mika
Profil
Nějak mi na localu nešla spustit mysql, tak jsem přeinstaloval appServ
Omylem jsem však smazal celý projekt, co v té složce byl a to nenávratně (buhužel v koši neni)
Tak jsem si stáhnul program na obnovu smazaných dat, našel jsem co jsem potřeboval, akorat po obnoveni už to nebyly klasické soubory PHP, ale po otevreni v textovem editoru to vypadalo spíše jako bych otevřel nějaký .exe soubor.
Dají se teda ty soubory PHP navrátit, nebo jediná možnost je dělat vše znova?
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
Zdravim, na to jsem taky jednou dojel.....
Samozrejme jsem nemusel vsechno delat znovu, ponevad delam obcas zalohy, a pokud udelam nejaky kus prace, treba napisi jeden script tak mam na disku zalohu celeho projektu a na dvd mam starsi zalohy..... Prinejhorsim se to da ztahnout jeste z aktualniho webu...
Tak tadka k veci, zalohovat a zalohovat.....
Pokud jsi na ten partition jeste nic nenainstaloval tak si stahni nejaky undelete program a najdes vsechny soubory.....
Musis ale vyzkouset hodne programu, protoze ne kazdy funguje dobre a ne kazdy je free. te free obcas najdou to co nechces ale to potrebujes tak ne a ne....
Pokud jsi uz na partition uz neco nainstaloval, a skousel jsi hodne obnovovacich programu, tak mas smulu, data uz nevitahnes.
Respektive jsou vytahnout uz i prehrane ale za to si pekne zaplatis a ten disk uz nikdy po obnove dat nepujde pouzit.

Taky me vadi za si nemohu presmerovat projekt do jineho adresare nez ten dafaultni v programu co provadi php scripty, pokousel jsem se o to ale nejak to nefakalo....

Ja mam doma program: REST2514.EXE je to asi free, nikde nic nechce zadna reklama zadne omezeni, umi i scanovat sektory na disku. Pracuje s FAT a NTFS a na disku zabira cca 300KB! Vubec se neinstaluje jen se rozbali a uz faka. Pokud ma nekdo zajem at me napise mohu ho poslat. Mozna je uz novejsi verze.... Ale nijak jsem po tom nepatral.....

Emali najdete ma mem webu.
Szkepek
Profil
Pavel
tak sem si ho nasel, a uplne sem se lekl co vsecko odhalil :-). Muzu ho vsem jenom doporucit.
link: http://dl.euronet-bz.com/restoration/REST2514.zip

Adam

p.s. Jinak, co se tyce ceny obnovy dat, mam aktualni info, znamy si to zrovna nechava. Predbeznenj odhad byl 20 000,- za 300Gb disk, kdyz rekl ze ani omylem, slevnili mu na 6500,- ale bude to prý trvat 1/4 roku ... má to u těchto lidí : http://www.datarecovery.cz/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0