Autor Zpráva
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
Dobry den,
mam logovani pres session a tedka se me stalo, ze jsem se na ostrem webu neodhlasil a zavrel okno. druhu den jsem se chtel nalogovat a neslo to. Az jsem v prohlizeci smazal cookes tak to slo...
Nema nekdo tuseni co jsem kde oponenul?
Trey
Profil *
Opomenul si se odhlásit...
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
presne... Zapomel jsem se odhlasit..... A zavrel jsem okno prohlizece....
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
Ale me zajima co jsem zapomel udelat v kodu.... :)
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
aha, uz jsem na to prisel..... :)

to Trey: ty ani nevis jak si me pomohl .....:).
Trey
Profil *
vim přišel si na to že po dlouhé neaktivite nebo při zavření okna(javascript událost) musís nastavit aby tě to odhlásilo automaticky žejo?
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
to Trey: nene, javascript nepouzivam. Porad jsem koumal jak se rozumne zbavit session promene, kdyz se neodhlasim a zavru okno. Nechtel jsem nastavovat neco jako platnost toho zaznamu, pac by to taky nemuselo fungovat.
Udelal jsem to naslodovne, po kliknuti na odkaz pro login nejprve zjisti zda pozadovana session jeste existuje, pokud ano tak ji nejprve zrusim a teprve potom se provadi samotny login. Jednoduche, otazkou je jak to delaji ti co nepouzivaji session a porad je uzivatel prihlasen, podle me asi nejak pres databazi si ukladaji IP adresu a pokud uzivatel se neodhlasil a IO je porad stejna, tak se rovnou naloguji.... Ale toto delat nebudu....
tiso
Profil
Pavel Prochazka.zde.cz
rozmýšľal si nad tým čo sa stane keď za počítačom už bude sedieť niekto iný?
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
jojo, tedka jak to mam udelane, kdyz ukoncim prohlizec a neodlogujise a najedu znovu na stranku, tak nejsu prilogovanej ale session je nastavena. Otazkou je jak je to moooc bezpecne, nejsem zadny expert co se tyce bezpecnosti scriptu....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0