Autor Zpráva
Alcantara
Profil *
Dobrej,

Poraďte nějáký wysiwyg editor ktery snadno nainstaluju a budu s nim moct editovat html soubory, zkousel jsem tinymce, ale jaksi to neumim nakonfigurovat na to aby to otevrelo treba uvod.html a ja ho pak mohl zeditovat a potom ulozit :( poradte prosim
djlj
Profil
le jaksi to neumim nakonfigurovat na to aby to otevrelo treba uvod.html a ja ho pak mohl zeditovat a potom ulozit
Tohle musíš ještě obsloužit nějakým php scriptem a pak to půjde...
Alcantara
Profil *
:( v php neumim takze to asi tezko obslouzim nejakym php scriptem, nemuzes poradit? prosim
Eddie
Profil
:( v php neumim takze to asi tezko obslouzim nejakym php scriptem, nemuzes poradit? prosim


linuxsoft
tam najdes celkom kvalitny serial o php...
Alcantara
Profil *
Oki :) dívejte mám daný fkceditor http://psus.godoy.cz/editor/ do pole se načte z aktualne.html a do toho pole se uloží, ale uloží se toho html takto ->

<font size="4" face="trebuchet MS">Pokus</font>

ale ja to tam chci jako normal kod ->

<font size="4" face="trebuchet MS">Pokus</font>

jen tohle mě štve na zbytek sem ted pred chvilkou prisel
Eddie
Profil
ale ja to tam chci jako normal kod ->
aj ja pouzivam fckeditor a toto ma tiez zarazilo. da sa to niekde v configu vypnut?
Alcantara
Profil *
takze nejsem jediny komu to nefara? :) to sem rad :) doufam ze nekdo prijde s tim jak na to
WanTo
Profil
Mimochodem, nechceš místo WYSIWYG použít třeba Texy!?
Azu
Profil *
Mimochodem, nechceš místo WYSIWYG použít třeba Texy!?
Pokud je účelem WYSIWYG editoru to aby i člověk neznalý dokázal vložit formátovaný text, linky, obrázky, tak je blbost používat Texy! to se už rovnou může naučit základy HTML, nebo implementovat BB značky než se učit texy!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0