Autor Zpráva
Azu
Profil *
Nemáte někdo k dispozici technickou dokumentaci k implementaci online plateb kartami Cetelem Aura a GE OK karta. Potřeboval bych si to implementovat do shopu, ale dokud neseženu klienta co o to má zájem, tak mně to neposkytnou a já bych to tam měl již nyní, protože nemůžu pak zájemci říc "promiňte, umíme, ale bude to to mít nejdřív za 14 dní a dodejte nám dokumentaci", takto mně už jeden odešel jinam, protože nechtěl čekat.
Mireczech
Profil
A nejde to, ze by jsi si to udelal "na sebe" aby ti tu technickou dokumentaci dali?
Azu
Profil *
No to zrovna nejde, oni jsou v tomhle strašný, musíš splňovat různá kritérie, nejlíp mít kamenej obchod a ještě k tomu o patřičné velikosti a v centru města, dělat určitý obrat, prodávat jen určité zboží a pro čistě internetové obchody to také není tak jednoduché získat. Když už o otm pouvažujou, je to zase hromadu papírování, strašná birokracie. Naštěstí to vypadá nadějně, posehnal sem jednoho známého, tak výměnou, že mu udělám zdarma shop to sežene protože má klasickej obchod a tyhle karty tam bere.
Mireczech
Profil
Kdyby ti to pomohlo, tak asi za 4 tydny budu delat platby eBankou, a prez 3Dsecure, takze bych se podelil o zkusenosti.
Azu
Profil *
díky, ale ebanku i platby platebníma kartama přes ebanku, stejně jako živnostenskou banku již mam
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0