Autor Zpráva
gilop
Profil *
prosim neznate nejaky software ktery obsahuje eshop?Nekde jsem tohle videl eshop free bez placeni,dekuji
roberta
Profil
http://www.opensourcecms.com/

v ľavom menu klikni na e-Commerce
jonge
Profil
www.oscommerce.com
Lucky boy
Profil *
Na stránkách E-shop centra si můžeš stáhnout plně počeštěnou verzi e-shopu, do které si můžeš i přidávat moduly a je dost jednoduchý na administraci.
Petr K.
Profil *
Vždyť ten e-shop centrum je obyčejný počeštěný Quick.Cart, možná malinko upravený a za 3200.- na rok do pronájmu? brrr.

Když už platit za upravený Quick.Cart tak raději u www.panavis.cz to aspoň stojí za něco a není to žádný pronájem.
Vondráček
Profil *
Tak abych to uvedl na pravou míru - koukám že se tu baví o nás bez nás - E-shop centrum sice pronajímá e-shopy za 3200,-Kč, ale quick cart u nás e-shop light byl 9.3. 2007 zdarma a stále je.

Je správně napsáno že "Na stránkách e-shop centra si můžeš stáhnout plně počeštěnou verzi e-shopu"
Možná by si to chtělo pořádně prohlédnout e-shop centrum i když se často mění jedno zůstává stejné a to je e-shop zdarma.
Každý si může e-shop stáhnout bez omezení a nainstalovat si ho.
Platba 3 200,-Kč/rok je platba za hosting o velikosti 1,5GB, neomezeně e-mailů, statistiky, roční servis atd..., ale e-shop je stále zdarma. Pokud si zákazník v průběhu roku rozhodne ukončit spolupráci a nainstalovat si jiný e-shop má možnost si převést doménu nebo platit dál hosting.

Výsledek: e-shop je zdarma ke stažení a to i tady

Co se Panavisu týče je to dobré a jako možná konkurenční (i když se spíše zabýváme katalogovou službou) se mi líbí a lhal bych kdybych je nechtěl doporučit, ale výsledek je bohužel stále stejný e-shop jen s jiným kabátem. Pravdou ovšem je že na stránkách e-shop centra bych klidně a ihned nabízel i jejich e-shop, kdyby o to měly zájem.
paddy
Profil *
Tak jsem koupil Panavis a mám veliké problémy s technickou podporou, prakticky nikdo nereaguje, na maily už vůbec. To není dobrá spolupráce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0