Autor Zpráva
karelm
Profil
předem se omlouvám, jestli jsem v jiné sekci, ale nevím přesně kam by tohle mohlo patřit.
Mám nainstalované miniBB forum ( zskajov.cz/forum ) a nejde mi po kliknutí na ikonu hypertextového odkazu vložit opravdu odkaz - vloží se jen text.
Může někdo poradit ?
S obrázkem to zřejmě fungovat nebude taky - můžete to vyzkoušet.
Také by mi pomohly nějaké rady ohledně změny vzhledu fóra (tedy kromě editace stylopisu ...css). Jde to pomocí editace souborů ve složce /templates , které mají formát .html ?
Díky
karelm
Profil
Fakt mi nikdo neporadí, co s tím hypertext. odkazem v odpovědi do diskuze ? Mám to zase celé smazat a nainstalovat znovu ?
Jisp
Profil *
Včera jsem Vám napsal do Vašeho fóra, že mám stejný problém. Dnes již znám příčinu.
Máte nepochybně staženou miniBB 2.0, která má integrovaná různá nová opatření. Jedno z nich "anti spamové" způsobuje náš problém. Zápis url se zobrazí jako hyperlinka pouze tehdy, zapíše-li ho takový registrovaný člen fóra, který již do tohoto fóra poslal alespoň 6 příspěvků. Ostatním se zobrazí pouze text odkazu.
Rovněž prompt pro vložení odkazu či obrázku je (údajně) z důvodu bezpečnosti.

Informace z fóra miniBB:
Good anti-spam update: posting URLs is separated for registered members and guests; only registered members who posted more than 5 messages, are allowed to use URL/IMG BB codes (incl. smilies, if installed). Guests and new members still are able to post URLs (incl. those who are pointing to images); however, they will be shortened and only textual URL will be displayed (with no highlight and link). Until URLs are not clickable, they lose the main sense of spam and flood. We hope this little change will make your forums maintenance easier.
karelm
Profil
Jo díky, já už taky něco vypátral - viz diskuze forum.prayer.cz
karel.m
Profil *
Ještě mám jeden "technický" problém :
Když dám diskuzi stejný header jako má web (školní web ze kterého je na diskuzi odkaz) - aby to vypadalo jako jeden celek a mělo to ted stejný vzhled, tak mám problém s češtinou v navigaci. Zkusil jsem tomu dát charset=windows-1250 jako má web, ale zničí to zbytek diskuze. Když je tam charset=iso-8859-2 tak to diskuzi neničí, ale "š" tam není. Viz. Diskuzní forum.
Věděl by někdo co s tím ? (místo textu udělat obrázky - to se mi nechce:-)
karem
Profil *
Už to mám (třeba to bude taky někdo řešit):
použít entity např. tato stránka a převodníkem odkazu. Geniální :-)
asd
Profil *
<a href="http://www.neco.cz“)" target="_new">www.neco.cz“)</a>
asd
Profil *
pokus
asd
Profil *
pokus2
dddddddddddd
Profil *
sdsdswew
dfd
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0