Autor Zpráva
Nikolaj
Profil *
Prosím mohl by mi někdo říci co dělám špatně?
Mam script kde se napojuji na databazi a pote chci vytvorit cookie s nadstavenou hodnotou, zadny vystup jako echo, print neni jeste pouzit pri volani. (udaje jsou vyplněny správně) :


$db_server = "zde je ip serveru";

$db_login = " login";
$db_password = " heslo";
$db_name = " je zadana";
$spojeni = mysql_pconnect($db_server ,$db_login, $db_password);
mysql_select_db($db_name);


a poté volam
setcookie(......parametry......)


doma mi na localo vse funguje a na hostingu to pise:
Cannot modify header information - headers already sent by .... pritom nic nebylo jeste prohlizeci zasíláno .... děkuji za odpověď
nightfish
Profil
Cannot modify header information - headers already sent by .... pritom nic nebylo jeste prohlizeci zasíláno ....
když ti server hodí tuto chybovou hlášku, tak si buď jist, že už někde něco vypsáno bylo...
Eddie
Profil
napriklad reklama...
Nikolaj
Profil *
posílá se to z formuláře do jineho pho souboru ktery ma naicludovane pripojeni k databazi ale vazne reklama nic .... a ten soubor kde se zpracovavaji informace pak mam pomoci header presmerovat na prislusnou stranku. Zvlastni je ze doma i pri zapnutych errorech zadnou podrobnou formulaci nenapise a proto jsem predopokladal ze je vse ok
Nikolaj
Profil *
ten soubor pro zpracovani vypada takto a include je kod viz vyse:



if(!($_POST["login"] || $_POST["password"] )) {
header("Location: ./index.php?item=login&err=nofull");
exit;
}
else {
$_POST["password"] = strip_tags($_POST["password"]);
$_POST["login"] = strip_tags($_POST["login"]);

require("fce/fce_database_connect.php");
$pswd = md5($_POST["password"]);
$log = $_POST["login"];
$result = mysql_query("SELECT * FROM `registration` WHERE `password` = '$pswd' AND `login` = '$log' LIMIT 1");
if(!mysql_num_rows($result)) {
header("Location: ./index.php?item=login&err=no");
exit;
}
else {
$resl = mysql_fetch_array($result);
$cookie1 = md5($resl[login]);

if(setcookie("clts_cookie[0]",$cookie1,) && setcookie("clts_cookie[1]",$resl[uid]))
nightfish
Profil
if(setcookie("clts_cookie[0]",$cookie1,)
tam za tou čárkou něco chybí...
Nikolaj
Profil *
to je chyba pří přepisování. V normalním kodu není ... psl vazne v tom nevidite nekde nejaky výstup ???? data jdou metodou post z formulaře na php soubor kde je jen tento kod (zbytek dalsiho kodu nema vyznam)
nightfish
Profil
Cannot modify header information - headers already sent by
....předpokládám, že ta chybová hláška pokračuje a je tam napsáno něco jako output started in ... on line ...
Nikolaj
Profil *
jo, startuje na externim souboru na druhé řádce ale tam je inicializa ce proměné, zvláštní ze kdyz jsem přípojeni dal natvrdo do scriptu tak vše funguje ale kdyzto dam pres require uplne stejny text, haze to chyby
nightfish
Profil
není před <?php v tom includovaném skriptu na začátku prázdný řádek nebo BOM?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0