Autor Zpráva
kvoky
Profil *
Udělal sem si script:


$Vsechnytabulkydotaz=mysql_query("SHOW TABLES FROM amaterskefilmy_c;");




while($Vsechnytabulky=mysql_fetch_array($Vsechnytabulkydotaz)){
$Vsechnypoledotaz=mysql_query("SELECT * from ".$Vsechnytabulky[Tables_in_amaterskefilmy_c]." order by id");


$Popispolidotaz=mysql_query("DESCRIBE ".$Vsechnytabulky[Tables_in_amaterskefilmy_c]);
echo "<br><br>
mysql_query("CREATE TABLE `".$Vsechnytabulky[Tables_in_amaterskefilmy_c]."` (<br>";
$Auto=mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT id from ".$Vsechnytabulky[Tables_in_amaterskefilmy_c]." order by id desc"));
$Soucet=$Auto[id]+1;

$counter=0;
while ($Popispoli=mysql_fetch_array($Popispolidotaz)){
$counter++;
$Pocetpolozek= mysql_num_rows($Popispolidotaz);

if ($counter==$Pocetpolozek)
$carka="";
else
$carka=",";
if ($Popispoli[Key]=="PRI")
echo "PRIMARY KEY (`".$Popispoli[Field]."`),<br>";
echo "`".$Popispoli[Field]."` ".$Popispoli[Type]." ".$Popispoli[Extra].$carka."<br>";
}
echo ")
TYPE=MyISAM AUTO_INCREMENT=".$Soucet."");<br>";

while ($Vsechnypole=mysql_fetch_row($Vsechnypoledotaz)){
echo "<br>
mysql_query("INSERT INTO `".$Vsechnytabulky[Tables_in_amaterskefilmy_c]."` VALUES (
";
$Pocetpoli=mysql_num_rows(mysql_query("SHOW COLUMNS FROM ".$Vsechnytabulky[Tables_in_amaterskefilmy_c]));
$counter2=0;
foreach ( $Vsechnypole as $Vsechnypoleforeach ){
$counter2++;
if ($counter2==$Pocetpoli)
$carka="";
else
$carka=",";
echo "'".$Vsechnypoleforeach."'".$carka." ";
}
echo ")");<br>";
echo $Pocetvse;
}
}


proste dlouhej script... a já ho potřebuju dostat celej do jedný proměnný abych pak moh:

$text = "cokoli, co chcete uložit do souboru";
$soubor = fopen("soubor.txt", "a+");
fwrite($soubor, $text);
fclose($soubor);

uložit do txt a hodit někam na server

jak bych to hodil do jedný proměnný napada to někoho? Díky
tiso
Profil
Načítaj ho zo súbory iným skriptom...
kvoky
Profil *
Dík,
Jak by si to dělal? Já sem si řikal přes fread() ale to mi načte opravdový obsah tedy:

$Vsechnytabulkydotaz=mysql_query("SHOW TABLES FROM amaterskefilmy_c;").....atd atd atd

Jak teda?
tiso
Profil
kvoky este raz čo vlastne chceš? uložiť do súboru to PHP, alebo len výstup čo normálne zobrazí v prehliadači? Ak to prvé, tak použi file_get_contents(), ak to druhé, tak miesto echo napíš $premenna.= a budeš mať výstup v premennej $premenna. Alebo ešte môžeš použiť funkcie nabuferovanie výstupu ob_start(), ob_get_contents() a ob_end_clean().
kvoky
Profil *
tiso
no pokusim se to hodit do jedny proměnný

Snažím se si udělat zálohu databáze a tu pak uložovat každej den do txt souboru na ftp.

s tou proměnnou je jedinej problem že je tam hodně while takže to bude trochu slozitejsi:

napsal bych to asi takhle(zjednodusene):

while ($Popispoli=mysql_fetch_array($Popispolidotaz)){
$counter++;
Vypis1="PRIMARY KEY (`".$Popispoli[Field]."`),<br>";
Vypis1.= "`".$Popispoli[Field]."` ".$Popispoli[Type]." ".$Popispoli[Extra].$carka."<br>";
Vypisvse.=Vypis1;
}

a pak bach tam snad dostal vysledky ze vsech poli.... Napisu jestli mi to pude, ale moc diky za pomoc...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0