Autor Zpráva
Hierophant
Profil
Dobrý den, potřeboval bych poradit jak udělat, aby moje počítadlo počítalo jen 1 přístup za den z jedné IP adresy a ne každý přístup.... Díky...

Zde je kod:
<?
$data = File("pristupy/count");
$denn = (date("d"));

list($zob,$dnes,$den) = explode("::", $data[0]);
$zob++;
if ($den==$denn):
$dnes++;
else:
$dnes=1;
endif;

$zapis = $zob."::".$dnes."::".$denn."::";

$f = FOpen("pristupy/count",w);
FPutS($f,$zapis);
FClose($f);

echo "Počet přístupů celkově: <B>".$zob."</B> <br> z toho dnes <B>".$dnes."</B>.";
?>
Dero
Profil
Obecně tak, že IP vložíš do databáze s vyznačeným časem přístupu a pak proti databázi kontroluješ, jestli už toho dne někdo z oné IP web navštívil.
Hierophant
Profil
Ano, tuším je půjde o zápis, kdy se IP adresy budou zapisovat do souboru a script bude kontrolovat zda se ten den IP adresa již přihlásila, či nikoli.... Ale jak to udělat již nevím... :/
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
zdravim,
podivej se na muj web....Tam je script nejen poro pocitadlo k dispozici pro nekomercni ucely....

www.prochazka.zde.cz
Hierophant
Profil
Pavel Prochazka.zde.cz: Máš tam jen script na Online návštěvníky, ale ten nepotřebuji... I tak díky..
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
Hierophant
jeeee, mas pravdu..... nejak jsem to openenul.... uz jsem to napravil.... :).
Hierophant
Profil
Pavel Prochazka.zde.cz: Script funguje, ale bohužel ukazuje jen celkový počet návštěv a ne i návštěvy za den...
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
Hierophant
no samozrejme, take je to silene primitivny script....
Staci si to doprogramovat..... Na mem webu ten script pouzivam jako pocitadlo pristupu....
Ale pro STATISTIKY pouzivam externi sluzbu..... Staci si poradne prohlednou zapati stranky.....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0