Autor Zpráva
R.O.
Profil *
Mám dotaz,

chtěl jsem udělat internetový obchod, ale neche se mi nic tvořit. Nevíte někdo o nějakém super obchodě v PHP + MySQL zadarmo ?
Casero
Profil
R.O.
třeba http://opensourcecms.com/index.php?option=com_content&task=view&id=211 5
R.O.
Profil *
Jo tohle znám, otázkou je kolik lidí tohle skutečně používá.
Hooonza
Profil *
Nedávno jsem někomu vyhledával free obchody (2. příspěvek od konce), otázkou je, jestli to chceš používat ty.
Karel23
Profil *
Z toho co je k mání je asi nejvhodnější ZenCart, používá jej i dost firem, kteří jej prodávají zákazníkům často za nemalé peníze a vydávají jej i za jimi vytvořený obchod, opravdu hnus.

Zrovna dnes sem se setkal s firmou, která zákazníkoj prodala ZenCart dokonce s odstrašujícím vzhledem, který spočíval jen v přenastavení barev a vložení obrázku do záhlaví stránky a implemetnaci pár drobných úprav, které jsou též volně ke stažení. Za toto si řekli 30 000,- a ještě z obchodu odstranili copyright, že se jedná o ZenCart, ono to je stejnak poznat a navíc v adminsitraci obchodu do i píše, že se jedná právě o tento open source obchod. Na můj dotaz jak to, že odstraňují copyright obchodu a vydávají jej za své dílo a zda dají ke stažení provedené úpravy, mně bylo odpovězeno ať se koukám starat o sebe, že mně do toho je h....
anonym
Profil *
Můžeš mi říct adresu? Začneme to řešit
Railbot
Profil
Karel23
Pro zajímavost by opravdu bylo dobré uvést jméno firmy a link na web. Ať to nemají lehké.
ronnie
Profil
Karel23: přidávám se k ostatním, dej sem prosím link na eshop nebo firmu, která takovým způsobem podniká. Znam jednu firmu, která eshopy prodává a jsou open source, ale uvádějí to přímo na stránkách.
quinux
Profil
R.O.
http://dobryobchod.com/
Ono je to i těžké ti něco nabídnout, když neuvedeš alespoň základní požadavky co by ten shop měl umět. Každopádně by jmenované shopy měly umět dost a pokud umíš programovat, tak si lecos můžeš dodělat/upravit.

Karel23
JJ, hoď jsem link na firmu i na ten předělaný shop.
Azu
Profil *
Musím bohužel souhlasit, provozuju katalog internetových obchodů a všechny vkládané obchody kontroluji po vložení a poměrně často se tam najdou obchody postavneé na oscommerce nebo zencart, které mají smazaný copyright, stačí pak zjaít na stránky firmy, která jim je dělala a sami uvidíte co na svých stránkách píšou a nabízejí a za jaké peníze, 12 - 20tis bývá poměrně často obvyklá cena. Bohužel zneužívaj neznalosti zákanzíků. Kdyby alespoň obchod měl opravdu kvalitní vzhled a nějaké specifické úpravy, ale ve většině případů se jendá o čistou instalaci s doplňky , které jsou běžně k mání ke stažení a na to napojen dodaný vzhled, což mně přijde jako vlemi neadekvátní cena. Lituju dne kdy sem byl tak blbej a udělal sem pro osCommerce kompletní funkční český překlad a dal sem ho k dispozici.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0