Autor Zpráva
repli
Profil *
Ahojte neviete alebo nemate niekto offline php redakcny system ked vobec nieco take existuje ?
Casero
Profil
repli
A co si pod offline php redakcny system představuješ??
ah01
Profil
Nejdřív jsem myslel, že zmíním EasyBlog, na kterém jede Yuhůův weblog (osobně ten program neznám). Pak mě ale zarazilo to offline php redakcny system. Takže se přidávám ke Casero, co si pod tim představuješ?
RiZe
Profil
Nic takového pravděpodobně neexistuje. MOŽNÁ by ale mohlo fungovat něco ve stylu redakčního systému na localhostu s napojením na databázi na hostingu, pak to ale nebude offline. Leda nějaký export na ostrý server. Nic jiného mě nenapadá
Hooonza
Profil *
ah01
Easyblog dává na výběr, jakou koncovku mají mít jím vytvořené soubory, teda vedle *.html vytvoří i *.php. Není ale na PHP nijak zvlášť specializovaný.

Mně je spíš divné, proč by off-line systém (teda upravovat si vše osobně v compu a pak posílat na web) měl být php (teda dynamický web, který sám zpracovává vše on-line)? Myslím, že výraz "offline php redakcny system" je především nonsense.

Easyblog umožní spravovat web off-line, do něj potom on-line lze začlenit i php skripty.
repli
Profil *
ahojte myslel som nieco take ze doma by mi to slapalo na localhoste a ciste html by som posielal na ftp kedze nije ten php a kazdy www robit zvlast by bol osial :(

takze asi som to trosku zle napisal stranku by som generoval doma a php alebo html posielal na ftp aby mi tam netrenalo databazu a tak
Joker
Profil
myslel som nieco take ze doma by mi to slapalo na localhoste a ciste html by som posielal na ftp kedze nije ten php a kazdy www robit zvlast by bol osial
A proč zrovna PHP systém? Takhle přeci fungují všechny WYSIWYG webové editory.
Hooonza
Profil *
repli
Když ti to bude šlapat na localhostu, bude to čisté php, žádné html. Takže není problém si na localhostu (jakýkoliv) PHP redakční systém rozběhnout, otestovat na všechny možné chyby a pak odladěný nainstalovat na server, kde chceš, aby byl systém přístupný všem. Nainstaluj si doma PHP (lze použít třeba EasyPHPText odkazu), pak nainstaluj rs a můžeš laborovat i netrenanie databaze :-) Až se ti to bude zamlouvat, přesuneš celý výsledek na internet a pak se těšit výsledků:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0