Autor Zpráva
HGD
zdary, mam takovej dotaz...
Potřebuju nějakej script kterej dokáže nahrávat na web soubory větší než ty ubohý 2 MB
Něco sem na internetu čet, že to přes http upload nejde, že jedině přes FTP, tak pls HELP MY
Díky
Hugo
HGD

Pokud máš na serveru limit 2 MB, tak s tím nic neuděláš. Já to řeším buď pomocí FTP (resp. SFTP), příp. jedu na vlastním serveru přes HTTP.
Yrrah
Jakej server, tvůj nebo freehost?
HGD
já, no určitě free, ale nejspíš na 99% to bude www.hostuju.cz
Yrrah
Aha, no nejspíš to bude tak, jak píše Hugo. Pokud je tam limit, musíš přes FTPko.
HGD
a poradíte jak? celej script pls ;)
DJ Miky
Na to skript není, musíš mít FTP klienta.
HGD
a to se nejde připojit scriptem na ftp???
koudi
a to se nejde připojit scriptem na ftp???
Jde. Ale skript běží na serveru a ten soubor by se tam předtím musel nějak dostat...
Ještě by to šlo přes skript z localu, ale to už je jednodušší použít nějaký normální ftp klient.
HGD
to je mi prdlajs platný, když ci chceme s kámošem udělat takovej eDisk pro sebe
Yrrah
To je celkem směšný. Takže stejně ti někde musí jet FTP server, abys to tam nahrál. Tak k čemu to chceš řešit přes webový rozhraní? Prostě si ty soubory posílejte rovnou po FTPku.

K FTPku se připojíš jakkoli, buďto nějakou aplikací přímo na to nebo webovym prohlížečem anebo skriptem.

Co kdyby ses mrknul semhle: http://cz.php.net/manual/cs/ref.ftp.php
HGD
No vy to kapánek nechápete asi ne?
Chceme si s kámošem udělat stránky, který budou běhat jako soukromej upload, takže potřebujeme, aby šli nahrávat velký soubory a aby to šlo z internetu a ne ještě někde honit nějakej soft na připojení.

PS.: Rád bych se mrknul, ale anglicky neumim, takže je mi to k ničemu když to z toho nepochopim
Acci
HGD
Asi to nechápeš ty, že freehosting není dělaný pro download server a to jak veřejný nebo osobní. Proto je tam taky ten limit. A pro připojení na FTP ve všech používaných operačních systémech žádný speciální program nepotřebuješ.
tiso
HGD pravdepodobne nechápeš ty - to čo chceš proste nespravíš, zostáva Ti riešenie čo Ti radia ostatní...
HGD
no paráda, tak už sem pochopil že to de jenom přes FTP, takže bych se chtěl zeptat, jestli se de přihlásit a nahrávat na FTP z nějakýho formuláře ?
Prostě a jasně potřebuju to mít komplexní a HLAVNĚ blbuvzdorný a aby s tim bylo co nejmíň práce

BTW: Když bych měl placenej hgosting, tak by šlo použít TOHLE?
nebo by to šlo nějak použít i na www.hostuju.cz ???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0